Nawigacja:
Pierwszy lot samolotem. Na co zwrócić uwagę.
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Do rodziców którzy podróżował już samolotem z maluchem. Jak Wam minął lot? Dziecko płakało podczas startu i lądowania z powodu bolących uszu? Ciekawa jestem jak też jest z wózkiem, płaci się dodatkowo za przewóz i czy jest to stała opłata czy zależnie od lini?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

Ja latam co roku z biura podróży i nigdy nie płaciłam za wózek tylko musi być to wózek patasolka, a co do płaczu to mój synek nigdy nie płakał na czas startu bawalam mu lizaka lub mamby gumy żeby mi się uszy 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Nigdy nie lecialam jeszcze samolotem. A bardzo bym chciała spróbować. Ale teraz z malym dzieckiem to balabym sie odwazyc. Chociaz wiem, ze ludzie lataja. Ale pewnie kiefys sie odważymy i gdzies polecimy wszyscy razem.

0 0
zgłoś post
do moderacji
moNika88
Mama
post napisany:

Hmm jestem dopiero w 31 tygodniu ciąży jednakże do trzeciego roku życia dzidziusia nie polecam przelotów samolotem. Gdyż do trzeciego roku rozwijają się najważniejsze funkcje mózgu i po co ryzykować. Potem niepotrzebne problemy są z błędnikiem, wzrokiem i ciśnieniem.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

Nigdy nie słyszałam że przelot samolotem może zaszkodzić dziecku, wiem że w ciąży się nie powinno bo nie wiadomo jak nasz organizm zareaguje ale u nas rodzinie latamy z dziećmi poniżej 3 roku i nic nigdy się nie działo. Teraz moja córeczka  będzie miała 9 miesięcy jak będzie leciała samolotem

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Nigdy nie leciałam z dziećmi samolotem. Ale jak widziałam małe dzieci jeszcze zanim byłam w ciąży w samolocie to niestety ale płakały przy lądowaniu więc jak widać niektóre dzieci nie zbyt dobrze znoszą lądowanie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zajac
Mama
post napisany:

Są różne dzieci. Różnie się rozwijają. Myślę że każde może zareagować inaczej. Ja osobiście nie wiem czy bym z taki maluszkiem się odważyła. Mój mąż na pewno miałby przeciw wskazania kutemu. Wiem że w ciazy niektórzy lekarze zabraniają A niektóre linie lotnicze w ostatnim trymestrze nie wpuszczają na pokład. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ania35702
Mama
post napisany:

W zeszłym roku lecieliśmy pierwszy raz z córkami 7 i 3 lata. Dla nas wszystkich to było przeżycie. Na pokładzie było jeszcze kilkoro dzieci różnym wieku. Niektóre płakały inne nie.  Podczas lądowania starszą bolały uszy mimo rzucia gumy. Młodsza się śmiała że jej strzela w głowie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ania35702
Mama
post napisany:

A co do opłat za wózek, to każda linia ma różne wytyczne. Wszystko znajdzie się na stronie danego przewożnika.  Jeżelibto ciężkie i masywne gondole to wiadomo ze pojdą jako bagaż. Większość wózków typu parasolka można spokojnie oddać obsłudze wchodząc na pokład.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Chyba wszystko zależy od dziecka. My hak lecielismy mały miel 4 miesiące podróż nie długa bo go Hiszpanii. Jakoś poszło więcej mąż strachu miał niż to warte. Mały był na piersi więc podczas startu i lądowania brałam go p do piersi więc obyło się bez płaczu. Co do samego lotu było ok mały sobie siedział że mną (koniecznie miejsca z przodu) było ok. Powrót jeszcze lepiej bo lot nocą a więc spał aż do wyjścia z samolotu. Co do wózka my nic nie placilismy dodatkowo (lot z biura podrozy) nie wiem jak to jest na własną rękę 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Linum baby