Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Osamagda
Mama
post napisany:

Dziewczyny czy promocje też działają na Was jak magnes? Chodzi mi o promocje wszelkiego rodzaju, nawet te dotyczące zakupów spożywczych, zauważyłam że zawsze czekam z zakupem do obniżki cen i wtedy robie większe zapasy, moje "hobby" ostatnio to przeglądanie gazetek promocyjnych, chyba zostałam niewolnikiem promocji ;)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Malwina
Mama
post napisany:

Mam ten sam problem. Jeśli chodzi o zakupy w supermarketach to nic złego w tym nie ma, bo przecież kupimy taniej, a i tak zużyjenmy. Ja mam problem z ubraniami i butami. Mam tego tyle, że nawet jest sterta rzeczy z metką, których nigny nie zakładałam (a mam już od roku, a nawet 2). A podczas porządków w szafie zorientowałam się że mam nawet 2 pary tych samych kozaków (i w obu chodziłam, nawet nie wiem kiedy) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Lubie przeglądać różne promocje i oglądać nowe gazetki sklepów, ale staram się nie ulegać za każdym razem pokusie. Kupuje na promocjach jak coś na prawdę ma mi się przydać i rzeczywiście jest to okazja, a nie tylko "niby" promocja. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zajac
Mama
post napisany:

U mnie jest to samo... chociaż nie jest tak że jak czegoś nie potrzebuje A ma super cenę to też tego nie kupuje. Ale promocję na ciuszki dla dzieci to istny szał dla mnie. Tak się kręcę aż pojadę do sklepu. Hihihi

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Osamagma jakbym czytała o sobie :-) Ja chyba też stałam się niewolnicą promocji nawet mam w telefonie aplikację tropiciel okazji i wszystkie nowe gazetki z promocjami przeglądam na bieżąco i dostaje informacje jak tylko pojawia się nowa gazetka z jakiegoś sklepu. Mam również zaznaczone w tej aplikacji z jakiej miejscowości interesują mnie sklepy 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joanna 1993
Mama
post napisany:

Ja mam nawet w telefonie aplikację z gazetkami promocyjnymi i często z niej korzystam. Będąc na bieżąco z promocjami widzę, czy dana oferta jest rzeczywiście promocją, czy tylko chwytem reklamowym, bo i takie często się zdarzają. Lubię kupować produkty na zapas wtedy, gdy ich cena jest niższa.  

0 0
zgłoś post
do moderacji
Niunia...
Mama
post napisany:

Bardzo lubię promocje. Uwielbiam na nich kupować odzież oraz obuwie. W bardzo atrakcyjnych cenach można dostać bardzo dobre rzeczy. Warto polować na takie atrakcyjne obniżki. Jeśli chodzi o spożywcze rzeczy to uważam. Zawsze w taki przypadku patrze na date. Bo te produkty są zazwyczaj krotkiej daty.

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

Ja też tylko czekam na promocje, ale kupuję to co mi niezbędne. Jak jest promocja biorę od razu kilka sztuk, np kawy i mamy na zapas. po co potem przepłacać 3 zł na szt-jak i tak ją wypijemy. Też przeglądam gazetki, aplikacje.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Uwielbiam promocje, zwlaszcza jesli chodzi o jedzenie, kosmetyki czy produkty dla dzieci. Mam gazetki w telefonie i codziennie pokazuja mi sie informacje odnosnie promocji. Lubie je przegladac nawet jesli w danym momencie niczego nie potrzebuje. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Agnieszka
Mama
post napisany:

No niestety, daje się im nabierać na tę niby promocje, chociaż czasami już się zastanowię zanim wydam pieniądze na marne. Często mam tak że wszystko mam w promocji a później jak idę do kasy to normalnie włosy mi dęba stoją jak usłysze sumę moich promocji

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała