Nawigacja:
Gdzie zostawiacie wózek, gdy mieszkacie w bloku?
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Karolina
Mama
post napisany:

Moi rodzice mieszkają na 2 piętrze i zawsze wynosiła go do góry. Ja naszczescie mieszkam teraz w domu i nie mam tego problemu ze musze iść z wózkiem na nie wiadomo jakie pietro. Najlepiej do domu wnieść wózek i wiadomo że nikt nie u kradnie go

0 0
zgłoś post
do moderacji
gosianowacka
Mama
post napisany:

ja mieszkam na puerwszym pietrze, ale wozek zawsze zabieram do domu. po 1 nie był tani a po 2 bardzo czesto kradna u mnie w miejscowosci wszytsko co jest na klatce schodowej. Przynajmniej codziennie nie musze sie martwic czy wozek jestna klatce

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

To najbardziej chyba zależy od tego, w akiej okolicy kto mieszka. Znam takie bloki gdzie wprost nie wyobrażam sobie zostawiać na klatce czegokolwiek a już w szczególności wózka za żadne skarby nawet na 5 minut nie zostawiłabym sama :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Klaudia_91
Mama
post napisany:

My mieszkamy na parterze, więc wózek zabieramy do domu. Jak jedziemy do rodziny wózkiem to właściwie zostaje na koryatrzu i nikt jeszcze nie zabrał. Jedynie do sióstr zabieramy na 3 piętro do domu, bo tam bałabym się zostawić wózek na koryatrzu zwłaszcza, że nie ma domofonu, a drzwi wiecznie otwarte ;/

0 0
zgłoś post
do moderacji
anna936605
Mama
post napisany:

Też zabieram wózek, jednak szkoda zwłaszcza, że mam nowy i ładny, co innego gdyby był jakiś stary lub zniszczony. Na sąsiadów nie ma co liczyć, jedynie mąż jest pomocny lub teściowie bo mieszkają niedaleko.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Olga
Mama
post napisany:

Ja miałam cc i mieszkam na 1 pierze. Na początku czekałam aż ktoś z domowników  wrócił i zjechał mi wózkiem na parter teraz sama zjeżdżam ale na górę go nie wynoszę tylko zostawiam na niedługi czas na klatce na parterze z nadzieja ze nikt nie zechce go sobie pożyczyć 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Linum baby