Nawigacja:
Gdzie zostawiacie wózek, gdy mieszkacie w bloku?
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Mama w męskim świecie
Mama
post napisany:

Moja kuzynka mieszka w bloku na 10 piętrze bez windy i nie wyobrażam sobie że by miała ten wózek wciągać na 10 piętro . Ona zostawiała je na dole w bloku i nigdy nikt tego wózka nie zabrał. Można również schować do piwnicy o ile jest i nie jest za daleko. Ale ogólnie bym wybrała opcje ,aby wózek był na korytażu ewentualnie bym go jakoś zabezpieczyła wrazie co :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Moja siostra mieszka w bloku na 4 piętrze i niestety ma ogromny problem z sąsiadami jeśli chodzi o wózek. Nie może go zostawić na parterze przy wejściu do klatki schodowej ani nawet w korytarzu do piwnicy bo sąsiadom to przeszkadza. Niestety musi brać wózek ze sobą myślę że to wszystko zależy nawet ile przyjaznych ma się sąsiadów.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Nie martw się ją mieszkam na 4 piętrze. Wózek zostawiam w piwnicy (gondola i stelaż) tam cztery schody łatwiej znieść niż 4 piętra. Teraz mały już wskoczył w spacerowke i mam taką lekka 7 kg waży można ją składać i rozkładać jedna Reka więc spokojnie małego w jednej wózek w drugiej i hop Góra i dół :) kwestia wprawy z wchodzeniem by się niepoobijac :) natomiast gindole zawsze zostawiłam w piwnicy 

0 0
zgłoś post
do moderacji
kropek
Mama
post napisany:

Mieszkamy na 4 piętrze w bloku bez windy .wózek zostawiam w piwnicy innej opcji nie ma . Nie dałabym rady wnieść wózka na ostatnie piętro po pierwsze za wysoki po drugie klatka schodowa jest bardzo wąska 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama K
Mama
post napisany:

Trudno powiedzieć gdzie w takim przypadku zostawić wózek. Różnie to bywa. W moim mieście dziewczyna zostawiła na parterze a mieszkała kilka pięter wyżej i okazało się że ktoś ukradł ten wózek a wspomnę że nie był to bylejaki wózek ale trochę w niego było zainwestowane.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

Mieszkam w bloku na 4 piętrze. W naszym bloku w piwnicy jest wózkownia w której można zostawić cały swój sprzęt. Lecz ja z niej nie korzystam. Jeśli jest mąż to wnosimy wózek na górę. Lecz gdy go nie ma zostawiam wózek na dole na klatce. Poki nie wróci to wózek tam stoi a później wciąga go na górę. Niestety jest to dość uciążliwe, ale schodzenie do piwnicy też mi sie nie uśmiecha.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

My mieszkamy na pierwszym pietrze, wiec targam wozek codziennie gora dol. Tez jestem po cesarce i na poczatku bylo ciezko, czesto prosilam kogos, zeby mi pomogl wciagnac wozek do gory, bo rana mnie ciagnela.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

Może warto też pomyslec o jakimś fajnym ledkim wózku typu parasolka ale wiem że niektóre mamy zostawiają u nas wózki w samochodach i maluszki zniosą na rękach a potem przekładają tylko do wozkow z bagaznika

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewelina 26
Mama
post napisany:

Mam ten sam problem. Mieszkam na którymś piętrze bez windy, tylko że u mnie poród był naturalny i jakoś łatwiej mi wnosić wózek. Poza tym łatwiej się go znosi niż wniosi więc często wychodzę na spacer w takich godzinach, żeby po powrocie mąż był juz w domu i pomaga wnieść wózek. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kici86
Mama
post napisany:

Dzięki za odpowiedzi dziewczyny. Dużo z was pisało o zostawieniu wózka w piwnicy. Ja mam strome schody do piwnicy. Ale też o tym myślałam. Od wczoraj mam wózek w samochodzie. Zobaczymy jak się sprawdzi to rozwiązanie. Gondola jest bardzo leciutka ale gorzej że stelażem jest ciężki. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Linum baby