Nawigacja:
Gdzie zostawiacie wózek, gdy mieszkacie w bloku?
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Kici86
Mama
post napisany:

Dziewczyny, napiszcie mi proszę czy jak mieszkacie w bloku bez windy na wyższych piętrach, to gdzie zostawiacie wózek? Mnie się jakoś nie uśmiecha zostawiać go na parterze a szarpać się przez trzy piętra po drugim CC też nie wchodzi w grę. Niestety partner pracuje na zmiany i często bierze zlecenia, niestety taka mamy prace. Miałyście taka sytuacje.

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

My akurat mieszkamy w domku, an 1 pietrze, ale zostawiam na dole. Jednak moi rodzice mieszkają w bloku, be ziwndy i wszyscy mieszkańcy zostawiają na dole- my jka jesteśmy w gościach to też. Nic się do tej pory nie wydarzyło!

0 0
zgłoś post
do moderacji
Little Pink Dress
Blogerka
post napisany:

A myślałaś może nad jakimś zabezpieczeniem do wóżka takim, niczym do rowerów? Kiedyś u nas na jednej z dzielnic widziałam wózek na klatce na parterze przypięty czymś takim jak rowery do kaloryfera, tylko było trochę grubsze i solidniejsze. Wiadomo, że w dzisiejszych czasach niestety różnie to bywa :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Justyna94
Mama
post napisany:

ja nie mieszkam w bloku wiec nie wiem ale z tego co wiem to jedne mamy zostawiaja tylko stelaz na korytarzu i zabieraj calosc do domu drugie to natomiast zostawiaja cały albo do domu schowac i juz czasem nie wiadomo co komu moze przyjsc do glowy zeby wozek ukrasc z pod drzwi dla mnie to jest smieszne

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Ja na szczescie mieszkam na parterze wiec azybko zanosze dziecko do domu i wracam po wozek. Nie wiem co bym zrobila jakbym mieszkala wyzej. Raczej nie dalabym rady wnosic i znosic wozka razem z dzieckiem. Duzo dziewczyn tez opowiadalo, ze zostawialy wozki na klatce i ludzie kradli

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joanna Wojnacka
Mama
post napisany:

To zależy w jakim bloku mieszkasz .

Ja mieszkalam w bloku na trzecim piętrze i miałam ten sam problem .Ja po się może w pracy na zmiany .

U mnie było tak że była wneka na parterze i tam zostawialam wózek. Nikomu nie przeszkadzał i nigdy nie zniknął. Dużo zależy jaki blok sąsiedzi i okolice .

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Mam na całe szczęście windę w bloku, więc nie mam tego problemu, ale może jest wózkarnia? U mnie w bloku jest takie pomieszczenie na parterze. Ewentualnie jeżeli jest taka możliwość, to może składać wózek i zostawiać w samochodzie? 

0 0
zgłoś post
do moderacji
bartkowianka@wp.pl
Mama
post napisany:

ja na szczęście mieszkam na parterze więc wózek zabierałam do mieszkania ;) ale dziewczyny z innych pięter wstawiały wózek na korytarz do piwnicy bądź na klatce oczywiście jak nikomu to nie przeszkadza :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kici86
Mama
post napisany:

Ja mam nawet dość fajnych sąsiadów i spokojna okolice. Ale zdarzyło mi się że jak przychodziłam z pracy do domu to bezdomni spali na klatce. A ja nie chciałabym znaleźć czegoś we wózku lub żeby został zniszczony. A wszystko przez to że ciągle sie psuje blokada drzwi wejściowych. Albo ktoś robi to celowo. Myślałam o tym żeby wózek zostawiać w bagażniku samochodu. Mam dość dużego sedana i wózek bez problemu by wszedł. Bo pogoda robi się coraz lepsza i święta pora na codzienne spacerki. Bo nosić wózek tam i z powrotem po schodach to byłaby tragedia. Dzięki za odpowiedzi dziewczyny.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

My mieszkamy na parterze ale moja koleżanka ma podobną sytuację i jest dramat ale ostatnio stwierdzila że jak męża w domu nie ma i nie ma kto jej pomóż to maluszka bierze w chuście na zakupy czy na spacer

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające