Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
mamakingimartyny
Mama
post napisany:

Mam Pytanie do mam lub tatusiów którzy obecnie przebywają w domu z maluszkami. Czy lub w jaki sposób dorabianie sobie do budżetu rodzinnego. Może korzystacie z zarabiania jakas forma przez internet. Jest dużo informacji na temat wypełniana ankiet (ale czy to jest sens) może macie coś sprawdzonego i godnego polecenia.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja jestem w domu z dziećmi i powiem szczerze że mimo iż bardzo by się przydała jakaś dodatkowa kasa to niestety nie mam możliwości dorabiania. Czytałam wiele o płatnych ankietach przez internet ale nie próbowałam zarobku na czymś takim więc nie wiem słyszałam tylko że trzeba się logować na kilku stronach żeby coś zarobić bo to są groszowe sprawy.

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

Nie polecam tych ankiet, ja kiedyś się zalogowałam, nawypełniałam danych, próbnych ankiet,a w efekcie zleceń było mało, bo po zrobieniu ankiety, nagle pojawiało się, że nie pasuje do tego kryterium. Niestety jest wiele naciągaczy na fb i innych portalach, więc trzeba uważać! Jakieś firmy kosmetyczne też to dla mnie nie ma sensu takie zarabianie, ale jak kto woli!

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Wydaje mi się, że takie pseudo pracę w domu typu wypełnianie ankiet to oszustwo więcej czasu to kosztuje niż co warte. Prędzej może dla zdolnych jakieś rękodzieło i sprzedaż w internecie, ale to też dość czasochłonne. Parę groszy można też zawsze dorobić sobie sprzedając już niepotrzebne rzeczy po dziecku. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Wypelniam ankiety przez internet. Jestem zarejestrowana na wielu panelach, ale ankiety orzychodza raz na jakis czas. W styczniu udalo mi sie wyplacic na konto 12 zl z ankiet. Do tego jestem zapisana do ankiet z opinello z netto i za kazda wypelniona ankiete dostaje 10 zl. Siedzac w domu ciezko zarobic orzez internet, bo co chwila proponuja jakies piramidy i inne glupoty. Dlatego ja zaczelam chodzic do pracy na 3 godziny. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Właśnie najlepsza opcja to jednak iść do pracy na kilka godzin jeśli się ma możliwość bo te ankiety to jest marny i nie pewny zarobek. Jeśli tylko ma się z kim zostawić maluszka to lepiej jest sobie dorobić tak normalnie do pracy czyli fizycznie a nie przez internet. Moja znajoma pracuje za granicą i sprzedaje przez internet kosmetyki ale u nas nie da się osiągnąć takich zysków tak jak tam

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

Paulina dokładnie na kosmetykach też nie da się dorobić, bo jest to trudny kawałek chleba. Zostają też inwentaryzacje wieczorami, w nocy, fakt człowiek niewyspany, ale nie ma wyboru! Trzeba jakoś dorabiać, a wydając na żłobek pół pensji to też się nie kalkuluje, więc lepiej robic mijanki z mężem. Chyba, że ktoś ma babcię na miejscu, która ma czas i siłę, więc wtedy to już luksus i prawdziwy skarb!

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Kosmetyki u nas to tragedia zeby cokolwiek zarobic, musisz najpierw zebrac pare osob do swokego teamu, ktore pozniej beda zbieraly kolejne osoby itd. Dla mnie jest to bezsensu i strata czasu. Ja wlasnie mijam sie z moim partnerem. Ide do pracy na 6:30 i wracam na 9/9:30 kiedy on szykuje sie do pracy. I to tez nie dziennie, bo tylko 3 dni w tygodniu, ale zawsze cos. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Jasne że tak Mlodamama92 dobrze jest móc dorobić chociaż trzy godzinki trzy razy w tygodniu. Napewno lepsze to niż nic niestety ja nie mam takiej możliwości bo mój mąż pracuje całymi dniami i nie mam jak się z nim rozmijać dlatego muszę czekać do września żebym mogła iść do pracy na te kilka godzin gdy dzieci nie będzie w domu

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Moj tez pracujeod rana do wieczora, ale mam takie szczescie ze prace zaczyna o godzinie 10, wiec ja wychodze do swojej po 6 i nie zawsze siedze te 3 godziny, czasami sa dwie. Staram sie tez szybko wrocic do domu zeby moj partner  Mogl zdarzyc do swojej pracy i sie nie spoznil. Lepsze to niz oddawanie dziecka do zlobka. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające