Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Mlodamama92
Mama
post napisany:

W przyszlym tygodniu walentynki. Robicie prezent swoim mezczyznom? A moze macie w planach przyszykowac dla nich kolacje? Ja nie mam kompletnie pomyslu co dac mojemu partnerowi. Moze wy mi podsuniecie jakis pomysl? Nie chce mu kupowac kolejnego slodkiego kubka, bo juz jeden taki dostal. Jesli nic nie wymyslezto kupie mu chyba jakas bombonierke, bo jest strasznym lasuchem.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja jeszcze nie myślałam co kupić mojemu mężowi na walentynki muszę pomyśleć. Bo i tak szczerze mówiąc to nie mamy co liczyć na romantyczne chwile przy dzieciach bo nie ma ich z kim zostawić także ciężka sprawa. Może kupię mu coś do ubrania lub upiekę mu sernik który tak uwielbia sama nie wiem jeszcze się nie zastanawiałam.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

U mnie niestety tez romantyczne chwile odpadaja, bo nie mamy z kim zostawic malej, a nawet jakbysmy mieli, to ona by nie chciala i zrobilaby awanture. Wiec walentynki spedzi z nami, ale wlasnie problem w tym co przygotowac. Tez myslalam o zrobieniu czegos slodkiego, moze jakiegos dobrego obiadu, ale nie posiadam piekarnika wiec pozostaje mi jedynie upichcic jakies ciasto bez pieczenia. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Ja myślałam zrobić jakas kolacje. Oczywiscie bez wina, bo karmię piersia. Chyba, że dorwe gdzieś bezalkoholowe. Na romantyczny wypad nie mam co liczyć, bo córka chyba przeżywa lek separacyjny. Kupic nie wiem co bym mogła, ciuchow nie lubi dostawać, a y nieprzydatne to też bez sensu. Nie mam czasu pomyśleć nad tym nawet. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
wiolasz14
Mama
post napisany:

A my nie robimy sobie żadnych prezentów, ani w zasadzie nie obchodzimy walentynek. Ani teraz ani jeszcze przed ślubem nie uznawaliśmy tego dnia za święto, więc będzie to dzień jak codzień. Może w weekend wyskoczymy do kina, ale na pewno nie na komedię romantyczną, bo żadne z nas nie lubi takich filmów. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

Osobiście nic nie kupuje. Takie szukanie drobnych prezencików według mnie zupełnie nie ma sensu. Postanowiliśmy, że z okazji walentynek wyjdziemy z domu do naszej ulubionej restauracji na wspólną kolację. Oboje uwielbiamy takie wyjścia, a że ostatnio mamy mało czasu dla siebie to tym bardziej sprawi to radość.

0 0
zgłoś post
do moderacji
mamatatatestuje
Mama
post napisany:

My ustalilismy, że w tym roku nie robimy sobie żadnych prezentów. Żeby nie było problemu z przygotowaniem czegoś pysznego zamówimy coś z ulubionej restauracji, bo czemu ja albo mąż mamy spędzać extra czas szykując coś np. pracochłonnego w kuchni;) musimy tylko dograć czy będzie to sushi czy pizza.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Z racji, że przy dziecku nie mamy czasu za dużo dla siebie to odpuszczamy sobie prezenty i mamy zamiar zostawić dzidzie z babcią, a sami wyjść i odpocząć. W planach mamy kino i pewnie jakiś obiad po kinie. Szczerze, to jak dla mnie walentynki to w ogóle wyciąganie tylko kasy od ludzi na serduszkowe pierdółki, więc jak coś to wolę już gdzieś wyjść i spędzić jakoś fajnie czas. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
wiolasz14
Mama
post napisany:

Iwonka 9077 dobrze powiedziane z tym wyciąaniem kasy. Nie dość, że w 99% te popierdółki są 5x droższe w okresie walentynek, to jeszcze nawet jak coś "fajnego" się znajdzie to i jak za 2 dni wyląduje to na półce albo w szufladzie z innymi gadżetami i będzie się tylko kurzyć, a łapaczy kurzu każdy ma w domu na pewno i tak dużo :p

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mery
Mama
post napisany:

my nic sobie nie kupujemy. Gdybym miała więcej czasu to pewnie upiekłabym jakieś ciasto, albo ugotowała coś dobrego, ale niestety nasza dzidzia jest tak absorbująca, że nie będzie to możliwe. Możliwe, że podobnie jak koleżanka wyżej zamówimy coś dobrego z restauracji :) wybór zapewne padnie na pizze :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy