Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Justyna94
Mama
post napisany:

ja nie slyszalam o tym i nie zagladalam na ta strone dobrze wiedziec ze takie cos jest a mama ktora wiedziala dobrze ze sie z tym podzieliła bo o wiekszosci artykułów nic nie wiadomo gdzie i jak szukac

0 0
zgłoś post
do moderacji
martysia
Mama
post napisany:

Nie słyszałam o dietach na takiej stronie,ale myślę że lepiej jak każdy będzie mieć dla siebie indywidualną dietę,bo każdy ma inne zapotrzebowanie kaloryczne i ma inny organizm. Tak samo ćwiczenia trzeba dopasować do siebie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Hmm. Czyli wyglada to nawet spoko. Jesli bede miala wiecej czasu to tam zajrze i sama sobie wszystko oblicze i dobiore, bo poki co ta moja rozpiska nie przypadla mi do gustu. Za duzo jednego produktu, a tak to sama sobie urozmaice. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama K
Mama
post napisany:

Jestem dietetykim z zawodu i nie obce mi tego typu tematy. Ale uważam że nie każda mama zna podstawy żywienia wiec tego typu strony to bardzo dobry pomysł. Jestem jak najbardziej za tego typu rozwiązaniami dla innych.

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

Nie miałam pojęcia, że jest taka możliwość i że taka stronka w tym, pomaga. Dziękuję za informację i z pewnością tam zajrzę w wolnej chwili. Ale dbają o nasze racjonalne odżywianie. super. Az zaskoczona jestem bardzo pozytywnie!

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Oczywiscie, ze dobry pomysl. Lepsze to niz placenie obcej osobie ktora nie ma bladego pojecia o diecie i zdrowym odzywianiu, a oglasza sie w internecie, ze za drobna sumke rozpisze tygodniowy badz miesieczny plan zywienia. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kici86
Mama
post napisany:

Pierwsze czytam o czymś takim jak dieta z NFZ. Kiedyś jak byłam u lekarza rodzinnego i rozmawiałam na temat diety to dostałam takie gotowe rozpiski co jeść a czego nie. Było to takie ogolne bez jakiś tam konkretów. Być może NFZ chce aby ludzie się lepiej odzywiali. A pomysł jest dobry. Dla osób chcących się odchudzic lub zdrowiej jeść.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joanna Wojnacka
Mama
post napisany:

Jakość do wyliczeń diet przez Internet nie jestem jakoś przekonana .Wolę iść do dietetyka aby on mi wyliczył i rozpisal odpowiednia dieta dla mnie .Dieta dla każdego z nas powinna być przygotowana przez odpowiednie  osoby .Tak aby nam pomogły a nie jeszcze zaszkodziły .

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Ale wlasnie takie strony sa bardzo przydatne. Na nich tez wszystko dokladnie sama wyliczysz. Wystarczy tylko obliczyc swoje bmi, a reszta jakos pojdzie. Czasami inni ludzie (dietetycy) sie na tym nie znaja. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

Ja tak żadnej strony nie widziałam darmowej ale chętnie bym ją zobaczyła jak by ktoś miał linka to poproszę. Ja tam wolę isc do dietetyka albo dużo dziewczyn studiuje a nie mają jeszcze papierka na dietetyka i za grosze rozpisza dietę 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Baby