Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Nikos90
Mama
post napisany:

Napotkałam wczoraj artykuł,że NFZ przygotował stronę z darmowymi dietami online. Nie trzeba się logować i możemy dostać dietę na 7 dni ale taką ogólną. Jak się zalogujemy to trzeba wypełnić formularz : jaka płeć,wzrost,waga,jaka jest aktywność fizyczna i określają wartość bmi. Ja skorzystałam,bo moja dieta jest ostatnio bardzo uboga i otrzymałam na 14 dni z całą rozpiską jak przygotować.Jeśli jakiś danie nam nie odpowiada możemy zastąpić go innym z listy. Jak dla mnie to bardzo fajny pomysł a wy co sądzicie? diety.nfz.gov.pl

1 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Właśnie zajrzałam na tą stronkę i faktycznie ciekawie to wygląda. Jest to warte uwagi zwłaszcza że coraz więcej Polaków boryka się z nadwagą i spodobał mi się na tyle ten pomysł że sama myślę spróbować. Mam niedoczynność tarczycy więc u mnie ciężko jest zrzucić wagę tak poprostu i myślę że warto spróbować z dietą podaną na tej właśnie stronie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaiTata
Tata
post napisany:

Super też chętnie sobie popatrzę na tą stronę moja dieta też nie jest dobra trochę moje zaniedbanie a trochę brak czasu, fajnie że zrobili coś takiego bo tak to za wszystko teraz trzeba płacić , być może taka akcja pomogą nie jednej osobie. Moim zdaniem już dawno powinno być zorganizowane coś takiego bo nie każdego stać przecież na wizytę u dietetyka

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Bardzo dobrze, wiedzieć że jest taka możliwość. Najgorzej to z czasem na to gotowanie. Przy dziecku to ledwo udaje mi się śniadanie zjeść, raczej wszystko na szybko. Myślę, że może też spróbuję zamówić sobie taką rozpiskę, może to bardziej mnie z motywuje żeby zjeść zdrowo. Zawsze już będą przepisy, bo pomysłów na posiłki też czasem brakuje. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

A jest wyliczone makro itd? Hmm. Moze zajrze, poogladam. Ostatnio udalo mi sie wygrac voucher na darmowa rozpiske diety na caly miesiac. Dostalam maila z ta rozpiska, ale jeszcze nie ogladalam wiec nie wiem co mnie tam czeka, hehe.

Ja ogolnie nie potrzebuje diety do schudniecia, bardziej chcialabym przytyc. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Nikos90
Mama
post napisany:

Mlodamama92 nie wiem,nie znam się :) po obliczeniu bmi pokazują jaka jest minimalna i maksymalna ilość kalori na dzień i wybierasz,które chcesz. Ja wzięłam ze względu na to,że z moim odżywianiem jest totalna masakra,bo zdarza mi się czasami zjeść jeden albo dwa posiłki dziennie,bo po prostu nie mam ochoty na jedzenie a dwa że widać u mnie brak witamin gołym okiem. Wolałabym jednak coś zdrowego zjeść niż kupować suplementy.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Moze byc to ciekawe. Juz nawet nie chodzi o diete, odchudzanie. Bo mi kilogramy przy corce same leca, chociaz przyznaje slodyczy jem bardzo duzo. Ale też po prostu nie mam już pomyslow co gotowac na tr obiady.. Zeby bylo smacznie i zdrowo. Pomysły mi sie juz chyba skonczyly. Wiec moze skorzystam, moze cos mi sie spodoba.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Little Pink Dress
Blogerka
post napisany:

Sama chętnie przyjrzę się temu bliżej. Brzmi naprawdę ciekawie, kto wie, może wyniknie z tego coś fajnego. Może nawet nie o odchudzanie mi chodzi, co o zdrową, zbilansowaną, i smaczną dietę. Idę się zarejestrować, i już nie mogę się doczekać. Nowe przepisy, smaki i doznania są zawsze u nas w domu mile widziane :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

Bardzo ciekawy temat. Pierwszy raz słyszę o takiej stronie. Szczerze mówiąc to o czymś takim powinno być głośno, gdyż są to materiały które bardzo pomagają. Z pewnością zajrzę na tę stronke. Dobrze wiedzieć jak prawidłowo się odżywiać. Uważam, że zdrowa dieta to dobre samopoczucie. A tym bardziej, że te porady są nieodpłatne.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Branwen
Mama
post napisany:

Dzięki za tę informację! Właśnie założyłam sobie konto na tej stronie i na pewno skorzystam, chociażby z ciekawości :). Przyznam, że wygląda to całkiem zachęcająco i faktycznie można sobie wymienić potrawę na inną. To też zawsze dodatkowe pomysły na zdrowe dania, bo czasem już sama nie wiem, co mam gotować :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Linum baby