Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Antonina35
Moderator
post napisany:

Drodzy Rodzice, Wasza opinia jest dla nas najważniejsza :)

W związku z tym i rozwojem serwisu Dermedicowo.pl chcielibyśmy Was zapytać, co na forum najbardziej się Wam podoba, a co chcielibyście zmienić lub dodać? Które tematy np. w sekcji Ekspert chcielibyście, aby zostały poruszone. Na zakończenie chcielibyśmy się również dowiedzieć, jak podoba Wam się nowa sekcja i jej nazwa - "Rodzice po godzinach". Z chęcią wysłuchamy Waszych propozycji na nazwę tego działu, gdzie będą poruszane tematy związane z Waszym hobby, przepisami na smaczny obiad, czy sportem.

Z góry dziękujemy :)

2 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Obecnie najbardziej na forum podoba mi się że teraz są inne zasady zdobywania punktów dla mnie obecna forma jest bardziej sprawiedliwa ponadto teraz posty niezgodne z regulaminem są usuwane co przyczynia się do zachowania porządku na forum. Sekcja ,,Rodzice po godzinach”  jest super bo czasami były tematy które nie wiadomo gdzie przypisać teraz już nie ma tego problemu.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Nikos90
Mama
post napisany:

W obecnej formie forum bardzo podoba mi się. Są przejrzyste zasady zdobywania punktów. Sekcja "Rodzice po godzinach" też jest bardzo fajna, można o wszystkim i o niczym porozmawiać tam,bardzo fajny pomysł :) Co do porad ekspertów to fajnie jakby poruszony został temat niejadków takich jak mój synek. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaiTata
Tata
post napisany:

Wydaje mi się, że teraz jest super mnóstwo tematów zostało już poruszonych i jak mam jakieś wątpliwości to wchodzę na forum i szukam w lupce i zazwyczaj, to co mnie interesuje jest już opisane, a nowa sekcja jest super naprawdę nie ma już problemu gdzie umieścić luźny temat jak dla mnie jest super

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama K
Mama
post napisany:

Każdy z użytkowników może zdobywać w sposób uczciwy punkty tak jak na  to zasłużył:) chciałabym aby było poruszanych więcej kwestii na temat atopii i metodami łagodzenia jej, niestety moje dziecko ma z tym problem i interesują mnie wszystkie tematy związane z atopia. Nowa sekcja to dobry pomysł na wszystkie inne tematy niezwiązane z dziećmi i wychowaniem:)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Podoba mi się,że aktualnie zapanował porządek na forum, nie ma już takiego bałaganu jaki stworzył się przy poprzednim konkursie. Myślę, że nazwa sekcji Rodzice po Godzinach to dobrey pomysł dla takiego działu. Często rodzice poruszają temat na formu diety dziecka i tego co można podać,więc może przydatnym artykułem dla niektórych mam był by artykuł EKSPERT RADZI jak rozszerzać dietę dziecka :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
wiolasz14
Mama
post napisany:

Mi również podoba się pomysł z obecnym sposobem działania forum. A jeżeli chodzi o pomysły, może nie do końca związany jest z forum, ale już jakiś czas temu myślałam żeby do Was napisać, że fajnym pomysłem byłaby możliwość czatu. Czasem jest tak, że jakiś temat poruszony przez kogoś mnie zainteresuje i fajnie by było móc porozmawiać nie do końca publicznie :)

Jeżeli chodzi o sekcję Ekspert radzi chciałabym prosić o poruszenie tematu i porównanie różnych rodzajów materacy łóżeczkowych - opinii jest tyle, ile osób na forum, a fajnie by było żeby wypowiedział się ekspert na ten temat.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Po dłuższym namyśle stwierdzam że fajną opcją byłaby blokada uniemożliwiająca napisanie drugi raz odpowiedzi do tego samego pytania. Ponieważ zauważyłam tendencję powrotów do starych tematów na forum i odpowiadania na pytania w nich zawarte pomimo że już raz w poprzedniej edycji konkursu była na nie udzielona odpowiedź. Myślę że znacznie ułatwiło by to sprawę ponieważ każdy dowiedziałby się że już udzielił odpowiedzi w tym temacie gdy widziałyby stosowny komunikat i nie mogłyby dodać komentarza po raz kolejny.

0 0
zgłoś post
do moderacji
balbinka
Mama
post napisany:

Jestem tu nowa, ale bardzo podoba mi się forum. Wszystko napisane przejżyście, 

Jeśli chodzi o ulepszenie forum to fajnie by było gdyby była opcja z informacją o nowej odpowiedzi i komentowanym przez daną osobę poście. Czasem jest tak że jest jakaś odpowiedź i chcemy o coś zapytać osobe udzielającą odpowiedzi i nie mamy jak bo ona po udzieleniu odpowiedzi może już nie wracać do postu w którym się udzielała 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Nowa sekcja jest super. Jestesmy rodzicami 24h na dobe, ciagle myslimy o dzieciach. To, tamto, siamto. A w tej sekcji mozemy chociaz na moment pomyśleć o sobie i zapytac cos o nas ;) w ekspercie moze cos o rozszerzaniu diety..  O problemach z zasypianiem.. Uwielbiam to forum ;) ale musze przyznac, ze nowy wymog minimum 300 znakow nie w kazdym watku sie sprawdza. Ja rozumiem, ze to chodzi zeby nie spamowac forum krotkimi komentarzami. Ale czasami ktos pyta, np o masc, jakis lek. Ciezko wtedy odpowiedziec az na tyle.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod przysznic