Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
wiolasz14
Mama
post napisany:

Jeszcze nawiązując do mojego poprzedniego posta wpadło mi na myśl, że fajnym tematem dla ekspertów byłaby ochrona przeciwsłoneczna dzieci (w szczególności noworodków). Wiosna coraz bliżej i słonko niebawem zaświeci mocniej, a wiem, że macie super produkty słoneczne zarówno dla dzieci i dla dorosłych. Osobiście jestem zakochana w balsamie chłodzącym, bo miałam okazję go stosować.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

Bardzo dużym plusem są przejrzyste zasady. Wszystkie zasady wymienione w punktach. Podobają mi się artykułu dodawane przez ekspertów. Informacje w nich zawarte są ogromnie przydatne. Chciałabym by było więcej takich tematów przedstawianych okiem ekspertów. Na minus oceniam wymóg 300 znaków w danym poście. Nie zawsze temat jest aż tak bardzo wyczerpujący.

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

W sekcji ekspert radzi bardzo miło bym poczytała coś więcej o skazie białkowej, jedzeniem z tym związanym. Ogólnie bardzo ciekawe temty są tam opisywane, które są bardzo pomocne dla rodziców! Wiedza konkretna, przekazana w sposób proety, ale dosadny!

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marta
Mama
post napisany:

Jeśli chodzi o zakładkę rodzice po godzinach to super fajny pomysł jednak na stronie brakuje mi nowych artykułów chciałbym aby eksperci wypowiadali się w kwestiach rozwoju dzieci np. Podzielić artykuly na niemowlaki dzieci od 6 do 12 miesięcy i tak dalej i tam fajnie było znaleźć informacje np na temat rozwoju dziecka rozszerzania diety fajnie było by też gdyby były np rankingi jakie mleko jest najlepsze lub co jest zawarte w zupkach kupnych. Dodatkowo fajnie jak byłaby możliwość zakupu produktów dermedico i możliwość testowania ich przez wszystkich użytkowników jakieś małe próbki aby każdy mógł się później wypowiedzieć jakie ma spostrzeżenia. Ogólnie uwielbiam tutaj forum i możliwość poznania opinii innych rodziców 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

Dodawanie tematów w danej zakłace rownież powinno być punktowane. Uważam, że do strony dermmedicowo powinna być dołączona zakładka z produktami które firma dystrybuuje.  W tej zakładce powinny być ceny i możliwość zamowienia kosmetyków pielegnacyjnych. Dla stałych klientów można by wprowadzić zniżki. Opinie byłyby umieszczane pod produktem.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joanna Wojnacka
Mama
post napisany:

Porządek i jeszcze raz porządek. Tego brakowało tu na forum .Rodzice po godzinach super pomysł. Bardzo dużo rzeczy można się dowiedzieć ale i wyczytać trochę swoich przeżyć. Czasami jak czytam czyjąś wypowiedź to tak jak by, czytała o sobie .

Co bym zmieniła to więcej testu wiedzy .Sprawdzamyw Tych testach  samych siebie ale i też dowiadujemy się nowych rzeczy lub przypominamy sobie te które zapomnieliśmy. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Justyna94
Mama
post napisany:

wszedzie na kazdym forum sa pozmieniane zasady kazdy idzie po rowno nawet gdy chce wrazic swoją opinie to wie dgdzie co napisac i jak mozna sie czegod dowiedziec takie fora to super sprawa dla mam i dla tatusiów

0 0
zgłoś post
do moderacji
Antonina35
Moderator
post napisany:

Drodzy Rodzice, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom zmniejszyliśmy ilość znaków na komentarz do 200. Mam nadzieję, że to ułatwi Wam funkcjonowanie na forum laugh

1 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Właśnie zauważyłam dzisiaj, że jak napisze troszkę za mało (bo czasem mi się to zdarza). To nie pisze, że mam mieć 300 znaków tylko widzę, że pisze 200 znaków. Myślę, że znacznie ułatwi funkcjonowanie na forum :-) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
martysia
Mama
post napisany:

Ja uważam że nowe zasady na tej stronie są bardzo fajne. I dobrze,że teraz można pisać krótsze komentarze,bo ciężko nieraz było odpowiedzieć na niektóre pytania. Na tym forum dużo fajnych rzeczy dowiaduje się na temat dzieci i nie tylko.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Linum baby