Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Marlin992
Mama
post napisany:

Drogie mamusie jakie sa wasze pasje? I czy po narodzinach dziecka macie nadal czas na te przyjemności?

3 0
zgłoś post
do moderacji
Ewela91
Mama
post napisany:

Czytanie! Niestety przez ostatnie 15 miesięcy bo tyle ma mój Synek przyznam że nie miałam w ogóle czasu na książki :/

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Granie, czytanie książek... Niestety teraz już nie ma za bardzo na to czasu. Jak synek był jeszcze mniejszy tak do 6 miesiąca, było lato to wychodziłam z nim i czytałam książki, on sobie spał. Teraz w ciągu dnia, śpi z raz ma na to czasu. Chyba, że babcia się nim zajmuję, albo czasem wieczorem jak już śpi. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Ja uwielbiam cwiczyc, naprawde sprawia mi to przyjemność, a przy okazji to zdrowe. Ale najpierw nie moglam cwiczyc, bo po cesarce trzeba dłużej poczekać, teraz nie mam czasu..

Ja też lubię czytać książki. Obiecałam sobie, ze w ciazy przeczytam wszystkie ksiazki, ktore mam w domu i juz nawet w ciazy nie mialam na to czasu :( teraz po porodzie czytam trochę, ale niestety przymusowo ksiazki do pracy magisterskiej ;)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Klaudiablondi
Mama
post napisany:

Moja pasja to gotowanie. Tez nie maam na to tyle czasu co kiedys

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewela91
Mama
post napisany:

O tak ja przed ciążą też baaardzo dużo ćwiczylam, a teraz brak chęci czasu i siły chociaż parę kg na plusie po ciąży jeszcze mam :D Mówię sobie że od wiosny zaczynam :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Granie, czytanie, ogladanie filmow. Nie mam na to czasu niestety

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Czytanie książek oglądanie filmów :-) Na inne moje hobby niestety nie mogę sobie pozwolić bo nie ma z kim dzieci zostawić.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Nikos90
Mama
post napisany:

Ja w sumie przed urodzeniem synka szczególnie nie miałam hobby,głównie praca,spotkania ze znajomymi a teraz zaczęłam dużo rzeczy do pokoju synka robić :) pościel mu uszyłam,dywanik z włóczki zrobiłam i ogólne dekoracje staram się robić sama :) teraz niestety mam trochę mało czasu,bo Mały chory.

0 0
zgłoś post
do moderacji
ja1998
Mama
post napisany:

Ja lubię sport i różne ćwiczenia. Teraz w domu,a latem na dworze staram się ćwiczyć kiedy mam czas dla siebie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała