Nawigacja:
Czy zatrudniacie animatora na urodziny dziecka?
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
klarita
Blogerka
post napisany:

W zeszłym roku byliśmy na komuni gdzie potem w restauracji na jednej wielkiej sali przedzielonej na trzy były trzy stoły dla trzech komunii. Ośrodek ten miał w swojej ofercie animatora na jedną godzinę i na tą godzinę wszystkie dzieci z sali zniknęły i fajnie się bawiły na placu obok :) Dorośli spokojnie przy cieście siedzieli i gadali :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

U nas jeszcze za wcześnie, ale myślę, że jeśli będą już przyjęcia urodzinowe, gdzie będzie kilkanaście dzieciaczkow to z pewnością taki animator będzie zatrudniony. Zawsze lepiej polegać na kimś kto ma doświadczenie 😊

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Z zatrudnieniem animatora też się jeszcze wstrzymamy :) Najlepiej jak te dzieciaczki są już trochę starsze bo i zabaw więcej do ogarnięcia :D Sama kiedyś już byłam blisko zapisać się na kurs animatora ale godzinowo mi niestety nie odpowiadało a teraz żałuję

0 0
zgłoś post
do moderacji
anna936605
Mama
post napisany:

W te sobotę byłam na weselu, na którym była Pani animatorka. Muszę przyznać, że to bardzo fajna sprawa bo dzieci się nie nudziły, miały dużo zabawa, atrakcji, mogły bawic się też w mniejszych grupkach i chętne dzieciaki mogły mieć pomalowane twarze jak zwierzaczki.

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

To bardzo fajne urozmaicenie dla dzieciaków ☺ na takich imprezach rodzice nie będą przecież cały czas zajmować czas na wymyślanie zabaw dla dzieci A tak skupione są w jednym miejscu zajęte fajnymi zabawami to i rodzice w tym czasie mogą się dobrze bawić 😊

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mateusz
Tata
post napisany:

Twarz chyba każda impreza musi mieć animatora do dzieci i mnóstwo atrakcji. Według mnie to trochę przesada. Każdy chyba robi to na pokaz. Dawniej dzieci same potrafiły się  fajnie bawić i nie musiały mieć do tego specjalnych opiekunek.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

klarita powiem tak jeśli jest na imprezie więcej dzieci to faktycznie taki animator może się przydać. Moja córka miała 5 koleżanek i ogarniałam sama. Ale gdyby dzieci było ponad 10 lub więcej to taki animator myślę że bardzo by pomógł. Jak niedawno byłam na weselu to dzięki animatorom mogłam siebie posiedzieć spokojnie przy stole a dzieci przez kilka godzin fajnie się bawiły.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mamusia
Mama
post napisany:

Ja jak byłam młodsza to u kogoś na urodzinach był animator. Wiele nie pamiętam z tego czasu i z mojego dzieciństwa,ale zapamiętałam to,że animator był trochę nudny i wzięliśmy wymyślać sobie samemu zabawy i było też fajnie i ciekawie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
lili113
Mama
post napisany:

Najlepiej zorganizować dla dziecka imprezę samemu. Dzięki temu można znacząco ograniczyć koszty. Wcale też niewykluczone jest zaproszenie na taką imprezę np animatora  Ja ze swojej strony polecam ozdoby, które można wykonać samemu np girlandy ze starych gazet  Przy okazji można dzieciom wytłumaczyć czym jest ekologia i że w taki sposób można zrobić ozdoby ze starych niepotrzebnych rzeczy. Idąc dalej tym tropem kubeczki na napoje powinny być papierowe, podobnie jak słomki. Ze swojej strony polecam sklep https://papierowe.slomki.biz/sklep/ , bo mają chyba największy wybór wzorów i kolorów i przyzwoite ceny.

0 0
zgłoś post
do moderacji
wertasa
Mama
post napisany:

Nasz syn zawsze zaprasza tylko te dzieci które sam wybierze, nawet jeśli nie jest to cała klasa. Nie widzę w tym nic złego. Dlaczego ma na siłę zapraszać kogoś kogo nie lubi lub kto mu dokucza. A co jeśli takie dziecko przyjdzie i zepsuje mu jego dzień? Zapraszanie też kogoś bo nas zaprosił też jest bez sensu. Wiele razy zapraszaliśmy dzieci, które syna nie zaprosiły i jakoś nigdy syn nie czuł się z tym źle. Dobrze wie że są różne sytuacje, niektórzy nie organizują urodzin lub organizują w domu tylko dla kilku osób.

https://www.warszawski.pl/gdzie-zorganizowac-urodziny-dla-dzieci-w-warszawie/

Na stronie swoją drogą jest wiele ciekawych pomysłów na organizację urodzin dla dzieci w Warszawie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Baby