Nawigacja:
Czy zatrudniacie animatora na urodziny dziecka?
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Ania35702
Mama
post napisany:

Zawsze wyprawiałam urodziny córek tylko dla najbliższej rodziny, chrzestnych. W zeszłym roku moja siedmiolatka miała pierwszy raz urodziny wyprawiane również dla koleżanek :-)  animatorki nie zatrudniałam i dałam sobie radę sama z zabawianiem gości.

0 0
zgłoś post
do moderacji
moNika88
Mama
post napisany:

Ja ukończyłam szkolenie animatorskie. I widzę tendencję że coraz więcej rodziców decyduje się na animatora. Rodzice mają czas dla siebie, dzieciaczki są zajęte, nie nudzą się. Rodzice mogą porozmawiać z innymi rodzicami czy też uczestniczyć w zabawach 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

My na roczek córeczce chcemy zamówić ale nie animatora tylko iluzjoniste mamy w rodzinie dużo starszych dzieci i myślę że u nas to będzie super pomysł a zwłaszcza dla starszego braciszka który będzie zachwycony

0 0
zgłoś post
do moderacji
Monikalul
Mama
post napisany:

Bardzo fajnym wyjściem jest organizacja urodzin w sali zabaw. Ostatnio czytałam ciekawe oferty w jaki sposób animator zajmuje się dziećmi. Organizuje wiele atrkacji, maluje buźki, trzyma dzieci w ryzach by był czas i na zabawę i na posiłek.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

Nigdy wcześniej nie korzystałam z usług animatora. Jest to bardzo modne ale w dużych miastach. Wynajęcie takiej osoby jest kosztowne. A my zawsze robimy urodziny dziecka dla najbliższych. Przychodzą dziadkowie, chrzestni i nasze rodzeństwo ze swoimi pociechami.

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

Moje dziecko jeszcze za małe i nie wyprawiamy urodzin dla dzieci. Ale jak pójdzie do przedszkola to z pewnością pomyślę o tym. Uważam, zę jest to bardzo dobra opcja, animatorka zorganizuje wspólne zabawy, konkursy.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Nie zamawiałam, przed nami dopiero pierwsze urodziny. Myślę że to może i fajne ale bardziej dla przedszkolaka większego dziecka. Zależy też gdzie są np urodziny. Do swojego mieszkania nie chciałabym obcej osoby, w lokalu czemu nie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zajac
Mama
post napisany:

Animator to super sprawa. Tylko powiem tak... Animator animatorowi jest nie równy. Jak wszystko inne. Po prostu to trzeba mieć chęć, doświadczenie i charakter do takiej pracy. Warto wcześniej się dowiedzieć coś na temat danej osoby. Lub wziąść kogoś na prawdę z polecenia. Wiem co mówię i znam takie osoby.

0 0
zgłoś post
do moderacji
ja74
Mama
post napisany:

Ja nie wyprawialam takich urodzin z takimi atrakcjami,dlatego że myślę że takie rzeczy są niepotrzebne jak dzieci są małe. Można dziecku zrobić w domu teatrzyk, wspólne oglądanie bajek i czytanie książek i wtedy dziecko też będzie cieszyć się.

0 0
zgłoś post
do moderacji
olgamaron
Mama
post napisany:

Wszystko zależy od tego czy masz dryg do organizowania takich rzeczy .Czasami okazuje się że animatorka wcale nie jest potrzebna bo ty zapewniasz całą masę atrakcji. Więc wszystko zależy od ciebie czy uważasz że dzieci się nudzą przy tobie czy raczej nie 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Baby