Nawigacja:
Czy zatrudniacie animatora na urodziny dziecka?
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
kasiamaria
Mama
post napisany:

czy wyprawiając dziecku urodziny korzystałyście z ANIMATOREK. Jak się to u Was sprawdziło? Ja nie próbowałam jeszcze z animatorkami choć coraz bardziej sie zastanawiam czy nastepnych urodzin dziecka nie zaprosic animatorki ale chciałabym poznac wasze opinie

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mama w męskim świecie
Mama
post napisany:

Nie korzystałam przy urodzinach dzieci. Moja kuzynka korzystała i fajna sprawa :) dzieci są zajęte zabawą i nie marudzą że są spiące czy chcą do mamy :)

1 0
zgłoś post
do moderacji
kasiamaria
Mama
post napisany:

ja zawsze wyprawiałam urodziny córek tylko dla rodziny. I w zeszłym roku zrobiłam pierwszt raz córce 7 latce dla koleżanek i powiem tak że były 4 godziny i dziewczynki miały tyle zabawy że trudno było im jechac do domu. Nie miałam żadnej animatorki tyle że musiałam trochę latać aby wszystko ogarnac

1 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja nie wynajmowałam animatora na urodziny u dziecka. Natomiast moja córka była u koleżanki i właśnie tam była animatorka i dzieci miały ogromną frajdę były tak zajęte że nie chciały wracać do domu. Tak szczerze to po tym co widziałam jaka to fajna sprawa sama rozważam taką opcje. Bo dzieci były zachwycone a przecież właśnie o to w tym wszystkim chodzi żeby było dużo radości i miłych wspomnień. Myślę że warto spróbować.

0 0
zgłoś post
do moderacji
balbinka
Mama
post napisany:

Osobiście na urodzinach nie kożystałam ale często na zabawach wioskowych mamy zaprzyjaźnioną animatorkę i ona naprawdę potrafi super zając dzieci.

Koszt jak na urodziny to dosyć duży a jeszcze zależy w jakich miesiącach, bo jak zimą w małych pomieszczeniach to chyba nie ma sensu ale wiosna lato gdy urodziny na dworze to na pewno dzieciaki będą zadowolone 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Nikos90
Mama
post napisany:

Nie korzystałam na urodzinach synka ale szwagierka miała na roczku córki i naprawdę fajna sprawa. Przez te dwe godziny dzieciaki były zachwycone, szczególnie puszczaniem wielkich baniek mydlanych :) podejście miała super do nich. Cena za taką usługę może nie jest najtańsza ale warta rozważenia jeśli na przyjęciu będzie dużo dzieciaczków. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Justyna94
Mama
post napisany:

my nie zamawiamy animatorow nie stac nas na to ale sami potrafimy zrobic urodziny dla dziecka zeby fajnie spedzilo ten czas z innymi osobami czyli z nami i chrzestnymi oraz z babcią ciocia i wujkiem poprostu ma fajnie

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama K
Mama
post napisany:

Uważam że to jest zbędny wydatek. Wystarczy jak rodzice zorganizuja ciekawe urodziny w sensie jakieś ciekawe zabawy i obejdzie się bez animatora. Wystarczy użyć trochę wyobraźni samemu i bez animatora się obejdzie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Monikalul
Mama
post napisany:

Wiem, że w wielu kinder klubach są animatorzy i nawet nie drodzy. Potrafią trzymać dzieci w ryzach, zachęcić do zabawy ale też zadbać by coś zjadły, napiły się. Potrafią zorganizować całą grupkę dzieci i dzieciaki się ich faktycznie słuchają.

0 0
zgłoś post
do moderacji
leksik1
Mama
post napisany:

Mieszkam w bloku, więc wolę raczej robić dziecku urodziny w jakimś lokalu poza mieszkaniem. Jednak raz, gdy córcia była po operacji, mieliśmy zakaz zabawy w takich miejscach i zorganizowaliśmy imprezę u nas. Zatrudniliśmy animatorów i uważam, że to bardzo dobry pmysł. Przyjechali z całą górą akcesoriów i bardzo fajnie zabawili dzieci. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Emulsja ochronna dla dzieci SPF 30