Nawigacja:
Jakich kosmetykow używacie na codzień bądź od święta?
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Jakich kosmetykow uzywacie na codzien badz od swieta? Ktory kosmetyk do brwi sprawdzil sie u was najbardziej? Chcialabym odswiezyc kosmetyczke i nie wiem jakie produkty kupic.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Miskowa
Mama
post napisany:

Ja się maluję na codzień ale tylko cień, podkład, i tusz do rzęs. Kosmetyków do brwi nieużywam 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Ewela91
Mama
post napisany:

Zazwyczaj tylko tusz, puder, kredka do brwi chyba że robię henne i mam na jakiś czas spokój. Od święta podkład, szminka itp

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mama K
Mama
post napisany:

Używam tylko tusz i pomadka. Od święta kredka i cień trochę róż☺

2 0
zgłoś post
do moderacji
Marysia
Mama
post napisany:

Ja na codzien tylko tusz dp rzęs. Od święta kredka podkład tusz i cienie czasem szminka. A jak mam imprezę to kosmetyczka. Do brwi nie używam nic tylko że reguluje. Oczywiście u kosmetyczki

1 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

Jesli chodzi o brwi to jakiś czas temu zakupiłam w aptece serum do brwi firmy regenerum, kosztowało około 25 złoty. I po 2 miesiacach zauważyłam poprawę kondycji. Przede wszystkim zrobiły się ciut ciemniejsze co mnie bardzo cieszy. A jeśli chodzi o kosmetyki do koloryzacji to zakupiłam w avonie zestaw do stylizacji brwi. Jak dla mnie jest mega.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Odkąd zostałam mama to u mnie wszystkie kosmetyki sa tylko od święta. Na codzień nie potrzebuje żadnych. A i od święta niewiele mi trzeba. Nie jestem zwolenniczka mocnych makijazy. U mnie fluid, tusz do rzes, bronzer do polik i do brwi mam też taki jakby tusz. Też ma taką szczoteczkę, jak tusz. Proste w nałożeniu i trwale.

0 1
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

U mnie henna sie niestety nie sprawdza, schodzi po kilku dniach. Nie wiem czym to jest spowodowane. Swoje brwi mam bardzo jasne i rzadkie dlatego ich makijaz jestdla mnie podstawa, vez tego praktycznie nie ruszam sie z domu. Moze sprobuje to serum o ktorym kolezanka wspomniala aczkolwiek nie wiem czy akurat mi pomoze. Wiem tez, ze olejek rycynowy pomaga, ale jego akurat nie stosowalam. 

0 1
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja na co dzień stosuje krem nawilżający do twarzy dermedic. Czasami robię sobie lekki makijaż oczu ale to często jest dosłownie tylko trochę tuszu. Od święta maluje oczy bardziej obficie czyli cień do powiek i kredka do oczu. Nie stosuje natomiast żadnego pudru czy innych rzeczy mój makijaż kończy się na okolicach oczu :-)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Nikos90
Mama
post napisany:

Na codzień używam tylko tusz do rzęs, nie nakładam żadnego pudru czy fluidu ale za to od święta jak wychodzę to nakładam podkład, róż, bronzer, cienie do powiek i używam magnetycznych doczepianych rzęs. Swoje mam liche,więc na takie wyjścia wolę jednak trzepotać nimi :) mogę polecić korektor Catrice w małym słoiczku, bazę pod cienie do powiek z Ingrid, świetnie trzymają się na niej cienie, nawet te najtańsze. Paletkę do konturowania mam z Wibo i też mogę bardzo polecić.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Linum baby