Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Rozalens
Mama
post napisany:

Ładna nowoczesna łazienka, ale jak se radzicie drogie mamy mając małe dzieci kilkuletnie? Maleńkie w wanience, ale potem?, bez wanny i brodzika, czy to się sprawdza w domach, czy to tylko fajne rozwiazanie do hoteli?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Karpatia
Mama
post napisany:

Mamy prysznic z odplywem liniowym. Dzieci do niego wchodzą i się myją (3 latek i 2 latka). Nie ma problemu. Od grudnia mają zestaw Robofish z plastikowym akwarium. Napuszczaja tam wody, siedzą i się pluskaja. Wkladam tam nawet 7 miesiecznego synka, ktorego trzeba oczywiście asystowac. Nie musisisz mieć więc wanny tylko dlatego, żeby dzieci się kąpaly. Aczkolwiek wanna jest moim zdaniem wygodna i jeśli masz miejsce w łazience, to warto jest taką wannę wstawić:

https://lazienka-rea.com.pl/wanna-wolnostojaca-rea-milano-170.html

U siebie zdecydowałam się na wolnostojącą wannę Rea Milano i jestem z niej zadowolona :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
laura02
Mama
post napisany:

A czy korzystacie  z  jakiś poradników/ inspiracji zanim zaczynacie remontować łazienkę/ inne wnętrza? Ja powiem wam, że tak  - bo lubię wiedzieć co jest na czasie? Co warto zastosować etc? Jak chodzi o mnie to teraz tutaj https://www.euro-project.com.pl/artykuly/lazienka-z-czarna-armatura  - planuję przeczytać sobie co pisze się na temat czarnej armatury.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Baby