Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Karpatia
Mama
post napisany:

Drodzy Rodzice! Mam cudownego 9miesiecznego syna-maminą przylepke Ogolnie jest możliwość wyjazdu nad morze...bardzo chcialabym jechac (odpoczac, zmienić otoczenie), jednak sama mysl podrozy, nocnego spania i w ogole organizacji w obcym miejscu mnie przeraza i lekko przewaza na strone by nie jechac jeszcze w tym roku Doradzcie cos, jechać czy nie jesli tak to jak sie zabrac za organizacje,pakowanie najpotrzebniejszych rzeczy itd. Dodam,ze syn to cycol, nie chce mleka innego niz moje,a z butli pije tylko wode i to jedyny smok, ktory toleruje... Pomozcie, doradzcie, pliiiisss Pozdrawiam serdecznie!

0 0
zgłoś post
do moderacji
wertasa
Mama
post napisany:

My byliśmy nad morzem we wrześniu jak mała miała 5 miesięcy. Sama podróż bez problemów, część drogi przespała. Na miejscu też było spoko,wybraliśmy Gdańsk -Przymorze

,dużo zielonego terenu do spacerów. My byliśmy na butelce to brałam termos z gorąco wodą jak trzeba było zrobić mleko. Nawet razem byliśmy w Muzeum  Jechać jak w dym 

Jeśli jedziecie samochodem, polecam zajrzeć sobie na stronę

https://www.travelmaniacy.pl/artykul,wakacje_samochodem_-_3_rzeczy-_w_ktore_nalezy_zainwestowac_i_jak_zrobic_to_oszczednie-,5684,2,0.html

Znajdziesz tutaj kilka porad jak przygotować auto na podróż. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Baby