Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Karpatia
Mama
post napisany:

Dziewczyny, jestem bardzo ciekawa czy któraś z Was ma pracę, przez którą odczuwa stres oraz czy macie wypracowane jakieś metody radzenia sobie ze stresem? Podzielcie się swoimi patentami, z przyjemnością poczytam komentarze Ja oprócz oglądania seriali, słuchania muzyki i ćwiczeń na rowerku stacjonarnym aktualnie nie mam innych pomysłów. Może używacie jakichś naturalnych wspomagaczy typu olejki CBD? joga? metody relaksacyjne?

0 0
zgłoś post
do moderacji
wertasa
Mama
post napisany:

Myślę, że trzeba odróżnić stres w pracy (normalna sprawa czasem) od stresu z powodu pracy. W tym drugim przypadku to głębsza sprawa, której warto się przyjrzeć, a w tym pierwszym od lat mam ten sam patent: dystans. Obserwuj, nie absorbuj.  Co do rzeczy takich jak joga, medytacja, spacery czy odpowiednia dieta i suplementacja (bo to, co jemy, mocno wpływa na nasz nastrój) to dla mnie element codziennej higieny psychicznej, a nie "pigułka po".

Dobre efekty może dać również terapia psychologiczna https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/psycholog-online Daję namiar na przychodnię, w której takie terapie prowadzone są w formie online. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała Dermedic Baby