Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
wertasa
Mama
post napisany:

Szukam pomysłów na przekąski zamiast słodyczy. Nie rezygnuje z nich w ogóle, ale chce je ograniczyć i wszystko małymi kroczkami. Mam tendencje, że jak pracuje przy kompie to lubię coś jeść i zwykle padało na słodycze. Co jednak mogę jeść zamiast nich co ma również mało kalorii. Nie chodzi tylko o zastąpienie słodyczy czymś innym, ale również o jak największe zmniejszenie kalorii pomiedzy posiłkami.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Rozalens
Mama
post napisany:

Też jak pracuje i mam za mało roboty (całe szczęście ostatnio coraz rzadziej mam takie dni) to podjadam z nudów. U mnie weszły orzechy/mieszanki (bez przesadzonej ilości, raczej maks garść dziennie). Nie miałam potem ochoty niczego podjadać. Do tego jogurt probiotyczny naturalny (tylko trzeba wybrać odpowiedni, który ma oznaczone szczepy). Robię też czasem galaretkę owocową ale nie wiem jak tu z kcal no i to nadal słodkie. Bardzo wielu rzeczy nie lubię więc trudno mi cokolwiek znaleźć co jakoś da radę. No i staram się mieć zawsze coś do picia żeby ten odruch, że po coś sięgam, zaspokoić. Mam też w pracy tak zaplanowane posiłki aby też były dwa i wtedy to jakoś idzie. Gdzieś między tym wszystkim mam oczywiście coś słodkiego.

https://dietetyczne-przepisy.net/suszona-wolowina-i-wieprzowina-smaczne-i-pozywne-przekaski-zastosowanie-w-kuchni/

Ostatnio jednak przekonałam się do suszonej wieprzowiny oraz wołowiny. Również moze smakować fajnie ;) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Baby