Nawigacja:
Post:
Zakładam swój własny sklep internetowy
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Karpatia
Mama
post napisany:

Hej w niedalekiej przyszłości będę chciała mieć. Strone firmowa ze sklep internetowym. Sklep z artykulami dla dzieci i niemowląt, odzież, rekodzielo. Ile kosztuje zalozenie sklepu i ile to trwa? Możecie polecić firmy. Pokazać swoje strony nie koniecznie musi być z mojej branży. Szukam inspiracji. Co waznego powinien mieć sklep internetowy, żeby był funkcjonalny i zachęcał do zakupow? A co was wkurza w innych sklepach intrernetowych?


0 0
zgłoś post
do moderacji
wertasa
Mama
post napisany:

Na pewno postaw na szybkie płatności. Kilka dni temu zrezygnowalam z zakupu, chociaż miałam już wszystko wybrane, ze zwykłego lenistwa, bo trzeba było zrobić przelew tradycyjny z numerem zamówienia, klienta itp. Kolega, który ma sklep odzieżowy mówił, że ma o wiele więcej zamówień jak wprowadził szybkie płatności ;)

Zresztą na stronie możesz sobie poczytać jaka powinna być strona dla firmy. Jak powinna wyglądać oraz o czym warto jest pamiętać przy jej zakładaniiu. 


0 0
zgłoś post
do moderacji
Patty1
Mama
post napisany:

Szybkie płatności, szybkie dostawy, najlepiej następnego dnia, możliwość płatności przy odbiorze - dużo klientów, szczególnie starszych preferuje taką metodę. No i ciekawe produkty, polecam wprowadzić do oferty kosmetyki konopne jest teraz na to hype. Fajna hurtownia konopna


0 0
zgłoś post
do moderacji
biuro rachunkowe Bydgoszcz
Mama
post napisany:

Z doświadczenia powiem, że nie warto inwestować w platformy typu Shoper, Shopify i wszystkie te, które oferują sklep w cenie abonamentowej. Na początek jest fajnie, ale później są duże ograniczenia. Warto zlecić przygotowanie sklepu zewnętrznej firmie lub freelancerowi. Dostępne są bardzo zaawansowane platformy typu PrestaShop, Woocommerce, itp. Dzięki temu sklep będzie można dopasować w 100% do Twoich potrzeb. Platformy te posiadają multum rozszerzeń (darmowych i płatnych). Stworzenie sklepu na własnym serwerze to jednorazowy koszt przygotowania sklepu + serwer i domena ok. 200-300 zł rocznie. Oczywiście na serwerze pomieścimy spokojnie sklep i stronę firmową. Ze swojej strony polecam: * klik *. Nie można zapomnieć też o wyborze biura rachunkowego, które ogarnie księgowość zdalnie.


0 0
zgłoś post
do moderacji
Arlettera
Mama
post napisany:

Dla osób początkujących zdecydowanie polecam gotowe rozwiązania, kore bazują na oprogramowaniu SaaS. Wszystkie regulaminy, certyfikaty i bezpieczeństwo dostarcza platforma, można skorzystać z gotowych szablonów sklepu i zarządzać nim z wygodnego panelu.

Duże znaczenie mają na pewno odpowiednie teksty na landing page:

https://tekstokracja.pl/teksty-na-landing-page/

Na stronie jest opisane jak je stworzyć. 


0 0
zgłoś post
do moderacji
Rozalens
Mama
post napisany:

Najpierw powinnaś wypisać najbardziej dokładnie jak potrafisz czego potrzebujesz. Wtedy każdy zainteresowany poda Ci realne widełki. Bo to jak zadałeś pytanie brzmi mniej więcej tak: ile kosztuje samochód z silnikiem benzynowym, kilkoma funkcjami oraz indywidualnym projektem wyglądu? Przedział cenowy będziesz miała ogromny

Od siebie polecam zapoznać się z tym artykułem:

https://piaseczno.dlawas.info/biznes/darmowe-cms-y-czy-faktycznie-sa-darmowe/cid,15128,a

Opisany jest tuta przegląd cms na stronę www. 

 


0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Baby
Kremowy żel do mycia Dermedic Baby
od 1. dnia życia
Czytaj więcej »
Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Baby
Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Baby
od 1. dnia życia
Czytaj więcej »