Nawigacja:
Czy kupić mieszkanie na najwyższym piętrze
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Karpatia
Mama
post napisany:

Dziewczyny czy któraś tak mieszka? Zastanawiam si ę nad kupnem. Czy rzeczywi sćie jest tak goraco?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Rozalens
Mama
post napisany:

Uważam, że dobra odpowiedź byłaby od osób, które mają porównanie , najlepiej w tym samym bloku i pionie, np na 2 i 4 piętrze . Ja mieszkam na 4 w nowym bloku, totalnie narożnym z trzech stron. Nie ma porównania. Mam klimę w salonie. W zeszłym roku chodziła może do 10 dni w ciągu lata. Salon zima grzanym kaloryferem, gdy w poprzednim starym bloku na 3 piętrze, w środkowym mieszkaniu baaardzo rzadko grzaliśmy wgl. Ale spokój jeśli chodzi o mój sufit bezcenny

https://homly.to/artykuly/jakie-sa-zalety-i-wady-mieszkania-na-poddaszu

Najlepiej poczytaj sobie o tym tutaj. Opisane sa tutaj wady i zalety takiego mieszkania. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
laura02
Mama
post napisany:

Myślę, że warto byłoby  zgłosić się do biura nieruchomości, przykładowo https://www.krystianbiarda.com/ . Co jak co, ale oni  na bieżąco są z różnymi ofertami itd. Oni operują mieszkaniami swoich klientów i mogą wam zasugerować jakieś ciekawe opcje.

0 0
zgłoś post
do moderacji
ameliaskor
Mama
post napisany:

Ja bym nie chciała. Od dachu zazwyczaj idzie i zimno w zimę i ciepło w lecie. Poza tym jak jest winda to super, gorzej jak jej nie ma lub się zepsuje. Ja wielką fanką wysokości nie jestem. Sama mieszkam na 3 piętrze i u mnie drzewa już tak nie zasłaniają okien, więc w lato jest skwar totalny.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kaya
Mama
post napisany:

Ja bym się nie pchała. Nawet jak jest winda to jej zepsucie jest koszmarem. Do tego temperatury latem są często naprawdę nie do zniesienia, zwłaszcza przy mieszkaniu od południowej strony.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marchef
Mama
post napisany:

Jeżeli cena nie jest jakoś zauważalnie niższa to bym nie ryzykowała, a i tak podpytałabym np. sąsiadów z pietra jak im się żyje.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Baby