Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Zdr
Mama
post napisany:

Mamusie zastanawiam się nad kupnem przejściowej kurtki dla Córeczki tylko mam dylemat jaki wybrać rozmiar. Córcia nosi teraz 74, ma dokładnie 74.5 cm wzrostu. Pytanie czy mam celować w 80 czy lepiej 86. Jak sądzicie?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Arlettera
Mama
post napisany:

Aktualnie też zastanawiałam się jaka jej kupię ale poczekamy. Mam podobną sytuację do Pani z butami dla córki na jesień takie wyższe półbuty znalazłam tylko dwa rodzaje u nas w mieście i są sprowadzone od rozmiaru 20-25 z tym że z każdego numeru jest jedna para więc możliwe że ktoś kupi przede mną i juz nie będzie. Narazie wstrzymuje się bo mała nosi sandałki 18 ale inne buty 19 a na jesień też trzeba liczyć że skarpetki bądź rajstopki i na to skarpetki zależy od pogody. Więc napewno nóżka urośnie i wiadomo lekki luz musi być żeby ubrała rajstopki i skarpetki a nie tak jak teraz dopasowane sandałki do gołej stopy ;)

A i polecam rozejrzec się za kurteczkami dla dzieci w Coccodrillo https://pl.coccodrillo.eu/kurtki-dla-dzieci.html Aktualne maja sporo nowych kolekcji i na pewno nie zawiedziesz się jeśli chodzi o jakosć wykonania ciuszków.

0 0
zgłoś post
do moderacji
martaperla
Mama
post napisany:

Dokładnie, wybór nie zawsze jest prosty ponieważ mamy bardzo dużo sklepów z takim asortymentem na rynku.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic