Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Iilkaa
Mama
post napisany:

Razem z moim rocznym maluszkiem (cierpiącym na AZS) mieliśmy okazję przetestowania kremowego żelu do mycia Dermedic Linum Baby. Szczerze mówiąc do testu podeszłam nastawiona dość sceptycznie, gdyż kilka emolientów znanych producentów spowodowało pogorszenie stanu skóry mojego dziecka. Jednak żel sprawdził się u nas świetnie. Produkt posiada prosty, krótki skład, bez zbędnych dodatków chemicznych. Nie zawiera mydła, parabenów, SLS i można go stosować już od pierwszych dni życia. Delikatnie się pieni, ładnie pachnie, jest wydajny i co bardzo praktyczne można go używać zarówno do mycia ciała, jak i włosów. Najważniejsze dla mnie jest jednak to, że nie spowodował u synka podrażnień, a mam wrażenie, że jego skóra po ok 2 tygodniach używania wygląda na zdrowszą. Być może jest to zasługa dodatku oleju lnianego, który łagodzi stany zapalne i doskonale sprawdza się u dzieci z AZS. Z całego serca polecam żel rodzicom dzieci z podobnymi jak nasze problemami, tym bardziej, że jego cena w porównaniu do innych dermokosmetyków jest naprawdę konkurencyjna. W moim domu zagości na dłużej.

1 0
zgłoś post
do moderacji
AnnaM86
Mama
post napisany:

Świetny produkt. Jest bardzo wydajne i dobrze się pieni. Ma przyjemny , delikatny zapach . W końcu produkt który jest.dostosowany do wrażliwej skóry mojego syna. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
natkaa041
Mama
post napisany:

Ja również otrzymałam produkt do testowania z portalu i jestem bardzo zadowolona. Skóra po umyciu jest natłuszczona. Nie ma uczucia suchości. Bardzo dobrze nawilża i pięknie pachnie. Produkt zostanie z nami na dłużej gdyż nie ma nic lepszego do pielęgnacji suchej skóry.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Wioleta.szymecka
Mama
post napisany:

Ja również polecam gorąco! Świetny produkt nawet dla podrażnionej, atopowej skóry malucha! Z pewnością zostanie z nami na dłużej. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Bernadet
Mama
post napisany:

Otrzymałam produkt do testowania i ZOSTAJE NA DŁUŻEJ! Półroczny synek,  AZS z którym dzielnie walczymy. Do tej pory żaden żel do mycia nie spełniał swojej roli aż do czasu gdy sprobowalismy Dermedic Linum Baby. Skóra już po pierwszym użyciu była bardziej natluszczona, suche plamy mniej szorstkie. Zapach bardzo spodobał się maluszkowi (przy innych produktach płakał i był nerwowy). Produkt jest niesamowicie wydajny. Polecam wszystkim rodzicom do walki z AZS. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Malinaktos
Mama
post napisany:

My także jesteśmy zachwyceni tym żelem! Piękny zapach, odpowiednia konsystencja. Ale przede wszystkim - działa! Dobrze nawilża i pielęgnuje. Nie uczula, łagodnie się pieni i jest wydajny. Kupuję następny!

0 0
zgłoś post
do moderacji
sisi13
Mama
post napisany:

Miałam okazję z maluchem testować Kremowy żel do mycia Linum Emolient baby Dermedic. Sprawdził się znakomicie. Skóra dziecka po kilku użyciach przestała być szorstka i zaczerwieniona. Używanie jest bezproblemowe. Butelka wygodna, z dziubkiem- dozowniczkiem by nie zużywać niepotrzebnie dużo kosmetyku. Konsystencja lekka, świetnie rozprowadzająca się po ciele. Niesamowicie wydajna. Odrobina żelu wystarcza na naprawdę duże mycie. Zapach bardzo delikatny, ale co ważne nie medyczny, leczniczy. Mycie z tym żelem naprawdę nie odstrasza, ale jest przyjemnością i wytchnieniem. Bo co by nie mówić to produkt przede wszystkim działa korzystnie na suchą, atopową skórę. Dla mnie to naprawdę miłe testowanie, bo kosmetyk zostaje w mojej łazience z pełną rekomendacją.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Baby