Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
natkaa041
Mama
post napisany:

Ja również otrzymałam produkt do testowania z portalu i jestem bardzo zadowolona. Skóra po umyciu jest natłuszczona. Nie ma uczucia suchości. Bardzo dobrze nawilża i pięknie pachnie. Produkt zostanie z nami na dłużej gdyż nie ma nic lepszego do pielęgnacji suchej skóry.

0 0
zgłoś post
do moderacji
bubu2801
Mama
post napisany:

Dostałam masło do testowania i bardzo polecam dziecko zmaga się z AZS i po tym maśle skora jest nawilżona i nie podrażnienia bardzo polecam :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
sali mali
Mama
post napisany:

Masełko dostałam szybko. Bardzo ładnie pachnie, nie uczula, dobrze się rozsmarowuje, nie pozostawia tłustej powłoki.Ma lekka konsystencję . Masełko stosowałam na spierzchnięte i suche, szorstkie dłonie .Kondycja się poprawia po kilku posmarowaniach. Na buźkę dziecka łagodzi zmiany alergiczne. Na suchą skórę ciała natychmiastowa ulga i odżywienie. Polecam

0 0
zgłoś post
do moderacji
Milka81
Mama
post napisany:

Masło intensywnie natłuszczające jest super. Synek ma bardzo suchą skórę, można rzec, że wręcz atopowa. Masło sprawdziło się w 100%. Do tej pory używałam innych kosmetyków ale z tego jestem zadowolona najbardziej. Pięknie pachnie, świetnie się rozsmarowuje i wchłania. Jest bardzo wydajne. Skóra pozostaje nawilżona na bardzo długo. Jest przyjemna w dotyku. Wszelkie zaczerwienienia znikają. Produkt rewelacyjny. Na pewno pozostanie u nas na stałe.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic