Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Martyna1992
Mama
post napisany:

Tak dostałam do testowania i już po 5 dniach jest różnica. ❤️❤️ Masełko już z nami zostanie na stałe. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Martyna1992
Mama
post napisany:

Do tego zdjęcie ❤️❤️ Jeszcze dodam ze pięknie pachnie, nie klei się i do tego moje ręce też są nawilżone 

0 0
zgłoś post
do moderacji
marusha11
Mama
post napisany:

Tak dostalam, 🙂 pierwsza reakcja bardzo ładne i zachęcające opakowanie , bez zbędnych kartoników,  puszysty krem/masło cudownie pachnie , bardzo wydajny , świetnie się rozsmarowuje nawet niewielka ilość wystarczy na posmarowanie buźki dziecka lub przesuszonych okolic skóry , np mojej .nawilża i lekko natłuszcza , działa jak kojący kompres , Naturalny kosmetyk Polecam 

0 0
zgłoś post
do moderacji
magdalena-saternus@wp.pl
Mama
post napisany:

Otrzymałam do testowania masło i jestem bardzo zadowolona ze stanu skóry mojego starszego dziecka. Skóra jest natłuszczona, miękka i do tego pięknie pachnie. Synek sam chętnie sięga po masło, aby się posmarować. W grudniu urodze kolejne dziecko i wiem, co  sprawdzonego przyda mi się w organizerze i półce z kosmetykami dla dziecka. Z czystym sumieniem polecam każdej mamie! 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Vaja84
Mama
post napisany:

My już kończymy testowanie i biegniemy po następne opakowanie. Masło rewelacyjne, wyjątkowo pomaga utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry mojego synka. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
DORKA0601
Mama
post napisany:

Masło jest rewelacyjne. Ma bardzo przyjemny zapach, skóra po zastosowaniu jest przyjemna w dotyku.

0 0
zgłoś post
do moderacji
angela.galazka1108
Mama
post napisany:

Tak! Bardzo szybko dostaliśmy, masło pięknie łagodzi skore, super pachnie, nie klei się, napewno z nami zostanie :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Małgorzata Wolska
Mama
post napisany:

Masło do ciała marki Dermedic, które mam okazję testować bardzo mnie zainteresowało choćby z uwagi na fakt, że zarówno moje dziecko jak i ja mamy bardzo suchą skórę oraz to, że przeznaczony jest też dla dzieci nawet od 1.dnia życia. To zapewnia bezpieczeństwo dla wrażliwej i skorej do alergii skóry.
Określenie " masło " sprawiło, że miałam obawy co do konsystencji i wchłanialności kosmetyku. I tu miłe zaskoczenie: masło błyskawicznie się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu. Zapach tak delikatny, że prawie niewyczuwalny. Po kąpieli smarowałam nim najbardziej suche miejsca ciała, które nawet na drugi dzień były świetnie nawilżone. Największą zaletą jest jego wydajność- wystarczy niewielka ilość do posmarowania np. całej powierzchni twarzy. Masło bardzo przypadło mi do gustu i z pewnością po niego sięgnę na półce sklepowej.

0 0
zgłoś post
do moderacji
AgguG5
Mama
post napisany:

Używamy masła już ponad tydzień. Świetny produkt, który polecam każdej Mamie. Konsystencja rewelacja! U nas wspomaga nawet usuwanie ciemieniuszki.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zaneta2501
Mama
post napisany:

Masło jest rewelacyjne. Bardzo nam pomógł przy córki problemach skórnych. Ma super konsystencję i piękny zapach. Szybko się wchłania i powoduje że skóra jest delikatniejsza. Polecam z czystym sumieniem. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Linum baby