Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
kobietatestuje
Mama
post napisany:

Witajcie,czy dostała któraś z was już paczkę z masłem natłuszczających do testowania.?

0 0
zgłoś post
do moderacji
EwaBarczewska
Mama
post napisany:

Ja dostałam a tamtym tygodniu. Używamy już kilka dni i jest super. Pięknie pachnie i nie klei się 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mysia893
Mama
post napisany:

Tak dostaliśmy, jest super . Napewno zostanie z nami na długo  , synowi bardzo służy .

0 0
zgłoś post
do moderacji
Madziuchna5
Mama
post napisany:

Również dostałam i jestem bardzo zadowolona. Po jakim czasie na ten temat wypełnia się ankietę czy wystarczy tylko tutaj opinia?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Agatamc
Mama
post napisany:

Dostałam masło do testowania i uważam że jest to kosmetyk który zagości u nas na stałe. Mialam problem z synem który uważał ze smarowanie buzi to jak noszenie maski, aż do dnia w którym  wypróbowałam  masło na jego twarzy. Mało tego sam podchodzi i 2 -3 razy dziennie smaruje się masłem w końcu jego twarz jest porządnie natluszczona i zaczyna wyglądać. Dodam że wiek syna 10 lat. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
anetaa.r
Mama
post napisany:

Tak dostaliśmy :) Jest rewelacyjne. Skóra mojego dziecka jest natłuszczona i pięknie pachnie . Polecam. Produkt na rynku nr 1.

0 0
zgłoś post
do moderacji
PaulinaIgnaśStaś
Mama
post napisany:

Hej :) my również otrzymaliśmy i jestem zaskoczona. Masło jest super, nie jest "tluste", pięknie pachni i nie pozostawia takiej lepkie warstwy

0 0
zgłoś post
do moderacji
lucia2003
Mama
post napisany:

Masełko jest delikatne, stosowane na co dzień, poprawiło kondycję skóry. Faktycznie dobrze się wchłania i nawilża, tylko szkoda że jest takie małe i szybko się kończy.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kromka
Mama
post napisany:

Do nas też dotarło około tygodnia temu. Jesteśmy bardzo zadowoleni- masło jest fantastyczne 😍doskonale nawilża,jest gęste dzięki czemu bardzo wydajne i szybko się wchłania co jest dla mnie szczególnie ważne(nie tylko z uwagi na sezon jesienno-zimowy) 💌,cudownie,delikatnie pachnie 🥰używamy do całego ciała poza miejscami intymnymi.Polecam wszystkim dzidziusiem👣🤗i ich mamom 😉

0 0
zgłoś post
do moderacji
aniita
Mama
post napisany:

Masło poprostu cudo, bardzo pomogło nam w naszym problemie ze skórą, zdecydowanie zostanie z nami bardzo bardzo długo :))) Z całego serduszka Polecam heart

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Linum baby