Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Ewelina 26
Mama
post napisany:

Drodzy rodzice czy macie może jakiś sposób na mycie głowy u dziecka, prawie trzy letniego bez krzyków, szarpania, i tym podobnych historii? Jak sobie radzicie z tym tematem, bo mi już pomału brakuje siły, i pomysłów.

1 0
zgłoś post
do moderacji
PatrycjaPeplińska1997
Mama
post napisany:

Cześć Ewelina 26 mam taki sam problem jestem mamą dwójki córek. Jedna skończyła w tym roku 3 lata a druga Roczek. Ta która ma 3 lata ma tak samo nie chce mi myć włosów próbowałam szczerze różnych sposobów nawet rondo kąpielowe. Ale zaraz uciekała. Wszystkie sposoby byly na marne. dopiero dzisiaj gdy zobaczyłam na internecie pewien wpis jednej mamy na pewnym blogu. 

U nas dzisiaj pierwszy dzień próbowaliśmy umyć wlosy tym sposobem co jedna mama miała napisane na przykładzie swojego dziecka. 

Proponuję kupić jakąś naklejkę na sufit zeby dziecko spojrzało do góry bez naklejki powiedzieć coś wymyślonego przez ciebie do dziecka zeby spojrzało na górę a ty w tym czasie delikatnie możesz spłukać włoski dziecka. Zapisałam się tu bo taki sam problem miałam do dzisiaj. 

Zobaczymy jak jutro będzie daj znać jak u ciebie  

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewelina 26
Mama
post napisany:

Dobra myśl. Dzięki Patrycja za radę. Spróbuje, może akurat się uda, bo czasem to już siły brak. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
EwaBarczewska
Mama
post napisany:

Ja kladlam strój kąpielowy i wchodziłam z synem do wanny. Mycie głowy zamieniliśmy w zabawę. Raz on mi wylewał kubek  wody na głowę raz ja jemu. Tym sposobem szybko oswoil się ze spłukiwaniem. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
SylwiGa
Mama
post napisany:

Hej, 

zerknełam na temat i jest tak aktualny że musiałam zajrzeć na Wasze propozycje/ pomysły = pomoc. Nie dalej jak wczoraj miałam mycie głowy z 2,5 letnią córką (oczywiście odkładane z kompieli na następną już od tygodnia..) I był  krzyk, awantura, płacz, szarpania, wychodzenia z wanny AŻ Sąsiadka zaczeła walic w ścianę - co ja dziecku robię ... dobrze że było przed 22 , bo jeszcze bym miała policję i mandat za zakłócanie ciszy nocnej :/ czy coś.

U nas tak samo kapelusz kąpielowy był fajny nan raz może dwa, mycie bez niczego tez może z raz się nam udało... Resztę kończy się jak wyżej (tylko sąsiadka nie waliła w ściany jak do tej pory).

Zawsze nowy sposób może chociaz na 1 mycie zadziała więc naklejka na sufit ląduje i u Nas.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Linum baby