Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Arlettera
Mama
post napisany:

Potrzebuję namiary na dobre miejsce, gdzie oferują zabiegi medycyny estetycznej w Gdańsku. Na pewno potrzebuję czegoś na poprawienie jędrności skóry, ale też konsultacja odnośnie wymodelowania twarzy. Dzięki za jakiekolwiek rady

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zdr
Mama
post napisany:

Od dziecka mam ogromne wory i sińce pod oczami. Korektorem udaje mi się odrobinę zmienić ich kolor, ale nie do końca, nie mówiąc już o tym, że mam po prostu rów,a nie dolinę łez -.-
Ogólnie czytałam, że zabieg Hifu bardzo pomaga jeśli chodzi o poprawienie jędrności oraz wymodelowanie twarzy. Widziałam, ze mają w clinica cosmetologica w Gdansku, jestem zapisana tam za miesiąc na konsultację aby to obgadać. Ale jeśli ktoś sie jeszcze wypowie w temacie to chętnie sobie poczytam.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Manimani
Mama
post napisany:

Mogę polecić ten gabinet. Robiłam tam hifu. Efekty w najlepszym razie jeżeli pozytywne to mogą być zadowalające a nie oszałamiające. Jak chcesz super efektów to musisz iść pod nóż ( a tez nie zawsze się udaje) ja w sumie już po hifu jestem 6 miesięcy. Jestem jednak zadowolona bo nie było tutaj zadnej ingerencji chirurgicznej no i wygladam o wiele lepiej niż po kremach.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Arlettera
Mama
post napisany:

Dziękuję za namiary, dziewczyny ile kosztuje ten zabieg hifu?  Bo nie wiem w sumie czy będe  mogła sobie pozwolic :) W koncu takie zabiegi zwykle takie tanie nie są. A jak wiadomo zawsze znajdą sie jakieś wydatki. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Manimani
Mama
post napisany:

Zależy na jaką okolicę wykonujesz zabieg. Ja wykonywałam cała twarz i płaciłam 4000 zł Z jednej strony dużo. z drugiej sama brałam pod uwagę, ze jednak porządne zabiegi swoje kosztują.   I że raczej nie mam się co nastawiać na mniejsze koszta. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic