Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Mama Zosi
Mama
post napisany:

Czy będzie nowa edycja konkursu? Jesli tak, to kiedy można się jej spodziewać? Przyznam, ze te konkursy bardzo mi się podobają i z niecierpliwością czekam na kolejną edycję:-) .......

2 0
zgłoś post
do moderacji
Babeczka
Mama
post napisany:

Sama jestem ciekawa czy będzie kolejna edycja konkursu, mam nadzieję że za niedługo pewnie czegoś się dowiemy, może moderator udzieli odpowiedzi na pytanie o kolejnej edycji konkursu. Czas pokaże, może na Facebooku napiszą 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Widze, ze totalna cisza tutaj nastala

Nawet moderatorzy sie juz nie udzielaja. Nowa edycja konkursu miala byc niebawem, tak pisali na instagramie, ale poki co cisza. Chyba juz raczej niczego nie zrobia,choc moge zie mylić. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Ostatnio byłam w Hebe po kremowy żel z jeżem , ale go nie było 🤷 ekspedientka powiedziala , że nie ma na razie , bo Dermedic zmienia szatę graficzną , tak sobie pomyślałam że jeżeli to prawda to może konkurs ruszy po zmianach z nową odsłoną graficzna kosmetyków 🤔

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Tez tak moze byc, zobaczymy. Poki co nie ma od nich zadnej informacji, trzeba bedzie śledzić forum czy Facebooka, bo tam ostatnio zmienili zdjecie w tle ze niby konkurs trwa. A skoro zmie iaja szate graficzna to ciekawa jestem jak teraz beda wygladac kosmetyki 

0 0
zgłoś post
do moderacji
agrafka
Blogerka
post napisany:

Muszę przyznać, że i ja podglądają czy oby czasem nie pojawił się konkurs. Nie jestem zwolenniczką zbierania polubień czy punktów w konkursie ale tu lubię wpadać. Teraz cisza się tu zrobiła. To czekamy dalej na jakiś znak od dermedicowo. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
okrysia
Mama
post napisany:

oj tak wyjatkowa cisza, nawet nie było jeszcze ankiety końcowej z listopadowego testowania masła. Dermedicowo tęsknimy, prosimy o jakieś info.       .... ach te 200 znaków                                                                                                                                                 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Linum baby