Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
MPMSZ
Mama
post napisany:

Witam,  ja zalejstrowalam się i nie otrzymałam żadnych punktów na start tak jak jest napisane ani punktów z kodu a dzisiaj rozwiazalm Quizy i też żadnych punktów nie mam.  Może mi ktoś podpowiedzieć dlaczego tak jest może ktoś miał taką sytuację? Pozdrawiam. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
agrafka
Blogerka
post napisany:

Aktualnie nie ma konkursu. Trzeba poczekać na kolejną edycję. Jak się zalogujesz wejdziesz w ranking, to tam powinna pojawić się aktualna lista osób, które wygrały . Teraz trzeba czekać na kolejną edycję. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Nowy konkurs ma ruszyć niebawem, na instagramie była informacja, że szykuje się kolejna edycja, więc czekajcie cierpliwie. Wszyscy te kody zdobywają, a ja ani razu go nie zauważyłam, czy on jest gdzieś ukryty czy jak? Hmm.. 

0 1
zgłoś post
do moderacji
Laura__
Mama
post napisany:

Ja już też dostałam nagrodę :) jestem bardzo ciekawa tego szamponu który wybrałam. Konkurs dermedic jak dla mnie jest bardzo fajny :) Nie ma na co narzekać :) ah ta ilość znaków ..... :) nie wiem co więcej napisać :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
anna936605
Mama
post napisany:

Ja również otrzymałam już swoją nagrodę :) Bardzo dziękuje Dermedicowo za masełko i płyn, czekam na testowanie aczkolwiek chcę skończyć obecne masło i wtedy rozpocząć następne. :):):):):):):):):):);):):) A o co chodzi z tymi kodami, raz tylko przeczyatałam, że kod jest ale gdzie, jak, za co ?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Anna jest taki specjalny kod na insta czy fb dermedicowo i wpisujesz go w momencie rejestracji na forum, ale ja nigdy na niego nie trafilam wiec nie wiem skad inni go maja. ;) za niego bylo chyba 200 punktow albo 100.

0 1
zgłoś post
do moderacji
MPMSZ
Mama
post napisany:

Ja w szpitalu dostałam takie niebieskie pudełko z probkami i ulotkami dzięki temu wiem np o tej stronie. Tam miałam ten kod za zalogowanie jest 100 punktów. Ale i tak ich nie mam bo to jest chyba tylko wtedy  dziala jak jest konkurs a ja się zalogowaniem jak było już po także cały czas mam 0 punktów.  A ktoś wie kiedy może się zacznie kolejny konkurs?

0 0
zgłoś post
do moderacji
MPMSZ
Mama
post napisany:

Jak dla mnie to jest to totalna ściema z tymi punktami bo skąd niby ma wiedzieć osoba która się pierwszy raz loguje że nie ma konkursu i żadnych punktów nie dostanie .......... trzeba mieć naprawdę farta żeby chyba trafić......

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Mpmsz jaka ściema? Przeciez na glownej stronie nie ma nic o konkursie ;) a jak jest to jest takowa informacja, pretensje miej do samej siebie. Trzeba obserwować strone, konkurs zapewnw ruszy dopiero po świętach.

0 1
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Linum baby