Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Justyna94
Mama
post napisany:

Dziwne to jest ale jezeli miałam okazje wybrać nagrodę to czemu miałam nie wybierać może miałam taką mozlowość i po drugie jeżeli byłby jakiś błąd to by wysłali jakiegoś maila z tą wiadomością ze nie mogę wybrać nagrody.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

To jest dziwne, bo jesli nie było cie w rankingu to nie moglas tego zrobic, bo niby jakim cudem? Jak dla mnie jest to niewporzadku. Moze jakis moderstor sie wypowie w tej sprawie?

Znaki znaki znaki znaki znaki znaki znaki

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Pfff to ja też mogłam sobie założyć konto nie zmieścić się w rankingu i wybrać nagrodę czemu by nie każdy by tak chciał. Dziwna sprawa. Moderator mam nadzieję to zauważy i skomentuje bo to jest nie wporzadku. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Laura__
Mama
post napisany:

Dziwne, że nie będąc w rankingu ktoś odbiera nagrodę i to jeszcze 1 stopnia... Ja się starałam przez cały czas trwania konkursu i załapałam się na nagrodę 3 stopnia. Także moim zdaniem to pomyłka i tyle. A tym bardziej jest to bardzo niesprawiedliwe w stosunku do innych.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Laura owszem, jest to niesprawiedliwe, w takim razie kazda osobaktorej nie ma w rankingu moglaby odebrac sobie nagrode pierwszego stopnia. Ale wiesz co, wydaje mi sie, ze justyna jest tskim typowem trollem ktory lubi wywolywac burze;) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Antonina35
Moderator
post napisany:

Justyna94, sprawdzimy nasz system. Nagrody przysługują jedynie osobom, które były aktywne na forum oraz zmieściły się w rankingu jest to jasno określone w regulaminie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Klaudia_91
Mama
post napisany:

Ja dostalam paczke przed chwilka :) Zadzwonił kurier zeby poinformowac, ze bedzie dzis :) Także kto jeszcze nie dostał niech czeka cierpliwie :) Rowniez niespodziewalam sie, ze maslo bedzie takie duze, super i dziekuje :) A zestaw gier bardzo fajnie wykonany i.myślę, ze bedzie służył synowi na dlugo :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Do mnie tez juz przyszła paczka i jestem bardzo zadowolona, bo krem do rak wlasnie sie skończył i moge uzyc juz nowego ;) i corka ma zapas kosmetykow na najblizszy rok xd wiec nie mam sie czym martwic. Hehe.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Też dostałam już nagrodę i jestem bardzo zadowolona 🙂 nie wiem na prawdę dlaczego niektóre osoby tak narzekają na ten konkurs i tylko kłócą się kto lepszy i tak dalej... Moim zdaniem Dermedic organizuje bardzo fajny konkurs na uczciwych zasadach, mam tu na myśli,że można na prawdę coś tu wygrać i są to fajne nagrody przewidziane nawet nie tylko dla 2-3 osób tylko 56 osób, w przeciwieństwie do wielu konkursów w internecie gdzie często jest to tylko wyciąganie danych od ludzi,a szansa na wygraną niewielka. A, że ludzie oszukują to zawsze oszukiwali i będą, kontrolowanie pozostawiłabym organizatorom, bo od tego są, ewentualnie tak jak często moderator pisze żeby zgłaszać wszystko na priv, a pisanie źle o każdym przewinieniu na forum prowadzi tylko do bezsensownych kłótni. Uff... To chyba wszystko w tym temacie 🙂 jestem od pierwszej edycji na tym forum i mam nadzieję że będzie kolejny konkurs 🙂

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Zgadzam się z Iwonka ma rację. A ludzie będą oszukiwać i pisać głupoty. Tacy już są. Nie zmienimy świata. PS. Nagroda jest i u mnie :) 200 znaków znaki znaki znaki znaki znaki znaki znaki znaki znaki znaki znaki znaki znaki znaki 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Linum baby