Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Hej kochane Czy doszły do Was już Wasze wygrane? Do mnie jeszcze nie doszła i właśnie się zastanawiam czy wszystko ok bo w poprzedniej edycji bardzo szybko dotarła moja nagroda Bla bla bla bla bla bla bla

0 0
zgłoś post
do moderacji
Slonko
Mama
post napisany:

Hej

No właśnie narazie póki co nie ma jeszcze nic a nie mogę się już doczekać. To jest moja pierwsza edycja gdzie odbieram nagrodę cały czas czekam i czekam i czekam i czekam i czekam cierpliwie bardzo cierpliwie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Do mnie jeszcze nie doszła, to, że parę osób już dzisiaj dostało swoke nagrody nie oznacza, że inme także. Przecież każda z nas mieszka w innym rejonie polski prawda? Trzeba cierpliwie czekać. Ja zawsze dostawałam szybko, a teraz muszę czekać. 

0 1
zgłoś post
do moderacji
Babeczka
Mama
post napisany:

Ja dzisiaj rano dostałam nagrodę, więc myślę że wszyscy niedługo dostaną skoro już zaczynają wysyłać :) cieszę się z niej ponieważ to prezent dla synka koleżanki :)możliwe że jutro do was dojadą nagrody :):)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Klaudia_91
Mama
post napisany:

Mialam o to samo zapytac Joannamama :) Ja tez nadal czekam, ale moze przyjdzie na dniach tak mysle :) Moja pierwsza edycja i pierwsza nagroda :) Napiszcie później czy jestescie zadowolone z wyboru, przyda sie na przyszlosc jak sie znowu uda :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Antonina35
Moderator
post napisany:

Drodzy Rodzice, część nagród została już wysłana. Do końca tego tygodnia chcemy wysłać już wszystkie, dlatego prosimy jeszcze o chwilkę cierpliwości.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Slonko
Mama
post napisany:

Właśnie dziś o 10.00 kurier dzwonił że zostanie dostarczona przesyłka i jest nareszcie nagroda . Mówi się dzieciom że czekaj cierpliwie to się doczekasz. Ja się już doczekałam. Dziękuję za nagrodę 😃😃😃😃😃.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Justyna94
Mama
post napisany:

Wiecie co nie było mnie w rankingu a i tak mogłam wybrac nagrode nagroda którą mogłam wybrac było łózeczko turystyczne dla dziecka gdy zorientowałam sie ze miałam kupić mogłam wymienic punkty na nagrodę mam nadzieję ze przyjdzie.A tak po za tym mam nadzieje że to nie była pomyłka bo 2 miesiące temu tez mogłam wymienic punkty na nagrodę ale nie mogłam podac swoich danych a tu niespodzianka taka ze moglam punkty wymienic na nagrode i podac swoje dane do przesyłki mam nadzieje ze synek bedzie zadowolony

0 0
zgłoś post
do moderacji
sylwek1993
Mama
post napisany:

Dziś kurier do mnie zawitał 😍. Nie spodziewałam się, że nagroda przyjdzie tak szybko. Tym bardziej, że nie miałam na e-mail żadnej wiadomości. Maslo natłuszczające jest bardzo duże 😍😍 zaraz będziemy z córeczką testować..

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Jutryna 94 chyba nie do końca rozumiem. Możesz wybrać nagrodę mimo że cię w rankingu nie było? Z jakiej niby racji? I na jakiej podstawie tym bardziej jeszcze że mówisz o nagrodach z 1 puli. Trochę to dziwne. Fake? 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic