Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
MamaIgnanio
Mama
post napisany:

Czekamy czekamy czekamy czekamy na swoje masełko do testowania.  Mamy nadzieję, że szybko przyjedzie. Czekamy czekamy czekamy czekamy. Jejku no czekamy... napewno podzielimy się opinią... podobno już wysłane. Hmmm...

0 0
zgłoś post
do moderacji
paulina21
Mama
post napisany:

Ja 13 listopada dostałam wiadomość że zakwalifikowałyśmy się do testowania masełka a wczoraj wieczorem do drzwi zapukał kurier. Wielka radość ponieważ mamy problem z azs i ręce już mi opadają. Użyłyśmy masełka dopiero 3 razy ale powiem wam że już jestem zadowolona. Nie wiem tylko gdzie co i jak z opinią? Gdzie ją dodać po testowaniu masła...

0 0
zgłoś post
do moderacji
okrysia
Mama
post napisany:

Na pewno za jakiś czas będzie ankieta. Wchodzisz w swój profil - moje testy, ankieta.

200 znaków........                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwaniuk
Mama
post napisany:

Witam, ja także dostałam e-mail z wiadomością, że masło nalęży do nas :) własnie dziś kurier je dostarczył. Co moge powiedziec na początek to to ze ma cudowny zapach i ładnie sie rozprowadza po skórze:) ponadt szybko sie wchłania i dzidzia nie jest tłusta przez pół dnia :) co bedzie dalej zobaczymy na razie jak najbardziej na plus 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Sylwia123
Mama
post napisany:

Ja otrzymałam E mail i niestety nie tym razem :( Ale nie poddajemy się następnym razem może się uda . A masełko i tak kupię,  więc dam znać jak się sprawdza , bo moja mała ma strasznie sucha skórę z krostkam :( 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kabri
Mama
post napisany:

Do mnie też już dotarło - wczoraj kurier dostarczył  :) teraz czas na testowanie :) jestem go bardzo ciekawa ale podejrzewam że się nie zawiodę skoro tu tyle pozytywnych opinii o nim :D testujemy dziewczyny testujemy :D 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marta2109
Mama
post napisany:

Dzisiaj kurier przywiózł mi masło🙂 nie spodziewałam się szczerze mówiąc bo nie zaglądałam ma maila 😉 od dzisiaj testujemy. Czekam też na wasze opinie, mam nadzieję, że spełni wasze oczekiwania 🤗 trzymam kciuki ✊🏼

0 0
zgłoś post
do moderacji
Alek.K
Mama
post napisany:

Puk puk... A Tu kurier. Wręcza paczkę... dostaliśmy do testowania Masło;) będziemy testować;)                                                                                                 Pozdrawiamy:) I dziekujemy;)                                                                                                  

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mycha198630
Mama
post napisany:

Też dostałam maila, że zakwalifikowalismy się do testowania. Jeszcze nic nie testowałam wcześniej więc bardzo się ☺ cieszę. Mam nadzieję, że spełni ono nasze oczekiwania i będziemy zadowoleni z efektów 🤩 

0 0
zgłoś post
do moderacji
PukPuk1234
Mama
post napisany:

Udalo się .Otrzymałam masło do testowania.Bedzie to pierwszy przeprowadzany przeze mnie test. Gdzie wpisuję się ocenę masła?w zakładce moje recenzje mam informacje że nie testuje żadnych produktów...podpowiedzcie proszę :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic