Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Babeczka
Mama
post napisany:

Czy któraś dostała meila odnośnie testowania masła intensywnie nawilżające, podobno do dzisiaj miały byc meila z wiadomościami kto się dostał do testowania....????? Ma być 200 znaków, i ciężko napisać krótka wiadomość

0 0
zgłoś post
do moderacji
Aleksandra 96
Mama
post napisany:

Dostałam dzisiaj informacje o  godzinie 17.04. Nie mogę się doczekać aż kurier dostarczy to masło bo ostatnio zastanawiałam się nad zakupem. A ze musi być 200 znaków to dopisze ze pierwszy raz zostałam wybrana do testowania.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kabri
Mama
post napisany:

Też mi się udało :) treść emaila dla jasności :

Hej!

Masło intensywnie natłuszczające
– należy do Ciebie!

Wypatruj kuriera i niech Ci służy!

Pamiętaj – podziel się opinią w serwisie dermedicowo.pl i wypełnij ankietę wynikową.

0 0
zgłoś post
do moderacji
MichalekNatalia
Mama
post napisany:

Również mi się udało :) czekam z niecierpliwością aż będę mogła je przetestować. :) Bardzo się cieszę bo w sumie nigdy nie było mi dane nic testować :D I nie mam już jak dobic do 200 znaków :D napisze jeszcze, że maila dostałam około godziny 15 :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Dominikamama
Mama
post napisany:

Ja też dostałam! Jeśli się okaże dobry to na pewno będziemy kupować :). Myślę że każdy kto się zakwalifikował do godz 24 dostanie wiadomość na mejla :) trzymam kciuki i życzę powodzenia reszcie. Mam nadzieję że podzielimy się pozytywnymi opiniami. :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marynia
Mama
post napisany:

Ja również dostałam maila ale niestety nie zakwalifikowałam się do testowania. Spróbuję następnym razem.  Ogromny plus dla redakcji za to że informują nawet jeśli się nie kwalifikujesz. Pozdrawiam serdecznie

0 0
zgłoś post
do moderacji
Slonko
Mama
post napisany:

😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

A ja któryś raz z koleji już mam negatywną odpowieć trochę przykro chociaż cały czas mówię może nastepnym razem się uda i nie stety ale ani razu 😞😞😞😞😞😞😞😞😞😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaMatyldy
Mama
post napisany:

Ja również się dostałam i jest to pierwszy raz, zmagamy się z mega odparzona pupa ciekawe czy maselko sobie poradzi.. Próbowałam tak wiele metod że staje się powoli bezsilna... Maila o kwalifikacji dostałam ok godziny 16,teraz czekam z niecierpliwością na przesylke

0 0
zgłoś post
do moderacji
Minami
Mama
post napisany:

Hej dziewczyny,

Właśnie sprawdziłam pocztę i muszę przyznać, że przeżyłam miły szok. Dostałam się do testowania produktu. Czekam na kuriera i mam nadzieję, że szybko będę mogła zacząć  sprawdzanie kremu.

Bierzcie udział w konkursach dla pociech :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mija841
Mama
post napisany:

Także dostałam maila iż dostaliśmy się do testowania masełka.  Ciekawa jestem ile będzie trwała wysyłka? Ktoś coś może wie? Używałyscie już kosmetyków tej firmy ? Jakie wrażenia?  Przede mną szykowanie wyprawki dla kolejnej pociechy , chętnie poczytam opinie :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Linum baby