Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Chwytam Szczęście
Blogerka
post napisany:

U mnie pojawiła się już możliwość odbioru nagrody :) Tym razem załapałam się na nagrodę III stopnia. Wybrałam Szampon normalizujący Capilarte + niebieska kosmetyczka. Nigdy nie używałam tego szamponu, więc ciekawa jestem, jak się sprawdzi.

0 0
zgłoś post
do moderacji
NatSol
Blogerka
post napisany:

Ja wybrałam śpiworek z nagrody II stopnia. Na pewno przyda się zimą do sanek 😉 i na zmianę do wózka, bo jeden śpiworek już mamy. 

Piszę coś, bo musi być 200 znaków 😀 pisze, pisze, pisze, pisze, pisze 😂 i jeszcze coś napiszę 😂

1 0
zgłoś post
do moderacji
Laura__
Mama
post napisany:

Ja też wybrałam ten szampon normalizujący, bo kosmetyków do twarzy mam jak narazie zapas, a tych szamponow jeszcze nie używałam i jestem bardzo ciekawa jak się sprawdzi u mnie. Ah te 200 znaków, nie mam pojęcia co wiecej napisać ;)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Klaudia_91
Mama
post napisany:

Mi sie udalo zdobyc nagrode III stopnia i stwierdzilam, ze wybiore cos dla syna :) wybralam ten zestaw gier i maslo do ciala :) Jak bedzie kolejna edycja i sie ponownie uda to byc moze wybiore cos dla siebie :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anczi
Blogerka
post napisany:

Ja metodą eliminacji wybrałam Zestaw Dermedic Hydrain 3.

Produkty Lionelo do mnie w ogóle nie przemawiają, na kojec i namiot nie mamy miejsca, walizkę czy kuferek to bym chciała na żywo zobaczyć zanim wezmę, ręczników i obuwia medyczego nie potrzebujemy, na fotokocyk jesteśmy trochę za starzy już, a kosmetyków dla dzieci mam tyle, że syn do 18 będzie zużywał. :D Zostały zestawy kosmetyków, a że nie czuję się tak staro to padło na nawilżający. :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Ja wybralam ten zestaw kosmetyków z maselkiem z nagrod pierwszego stopnia, zastanawialam sie nad tym hydrain, ale stwierdzilam, ze niepotrzebny mi 3 plyn do demakijazu xd a w tym zestawie jest krem do rak który mi sie konczy, mydlo i zel dla atopikow ;) 

Rowerek lionelo w ogole mi sie nie podoba. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
sylwek1993
Mama
post napisany:

Ja wybieram masło intensywnie natłuszczające i płyn micelarny z poziomu trzeciego. W jaki sposób wybiera się nagrodę? Ja klikam w odbierz nagrodę ale nic się nie dzieje, czy wy też tak macie? Pierwszy raz odbieram więc nie wiem. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Musisz zaznaczyć kwadracik ktory jest nad "odbierz nagrode", powinna ci wyskoczyc strona z danymi adresowymi. Jesli nic sie nie dzieje to napisz do moderatorow, oni cos z tym zrobia,bo juz kilka razy byl taki problem. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Slonko
Mama
post napisany:

Jest nareście można odbierać nagrody  wchodze zobaczyć czy już a tutaj się poiawił kwadracik i wcisnełam na kosmetyki krem żel i płyn micelarny 3 stopnia. Taka mała rzecz ale cieszy i to jak bardzo że bandę mogła wypróbować coś jeszcze .

0 0
zgłoś post
do moderacji
sylwek1993
Mama
post napisany:

Mlodamama92 dziękuję Ci bardzo za pomoc, właśnie zaznaczyłam swoją nagrodę 😀. Wszystko jest w porządku. I teraz czekamy na przesyłkę.😀 I znowu ten limit słów. Czy nie można zmniejszyć go do 100?? Hmm... Co by tu napisać.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Linum baby