Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Zgłaszałam już tą sprawę poprzez kontakt, alr napiszę też i tutaj. Chodzi o osobę mlodafitmama która oprócz tego, że odpowiada nie na temat pod artykułami to pisze komentarze dość niezrozumiałe, bez ładu i składu napisane byle jak, byleby tylko zmieścić sie6w 200 znakazach i zdobyć punkty. Niektóre słowa są powtarzane przez co komentarz wygląda na bełkot, a z tego co wiem to nasze odpowiedzi muszą być merytoryczne.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Podbijam ten temat do góry bo zniknął gdzieś na dole a póki co sprawa jest gorąca i moderator nic nie zrobił w tej sprawie. Można zgłaszać ale cierpliwość się już kończy. Drodzy moderatorzy może w końcu zaczniecie sprawdzać zgłoszenia? 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Dziewczyna zmienila nazwe na martyna98, masakra. Nie rozumiem zachowania takich ludzi, dla mnie to naprawde zalosne. Teraz tak co chwila bedzie zmienaic nazwy zeby tylko jej nie wyrzucili. A punkty dalej sa nabijame. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Teraz znowu zmienila nazwe na zdrowedziecko xd masakra, smiac mi sie juz chce z tej dziewczyny, nie wiem, ona mysli, ze cos jej to da, ze moderatorzy nie zorientuja sie, ze to jest ona?

Wiem, ze to czytasz, wiec wiedz, ze bede cie dalej zgłaszać i pisac twoje nowe nazwy xd

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Teraz kol3jna nazwa mojbobasek, zmienial dalej, a kolejne nazwy bede tutaj pisala xd nie wiem czy wiesz, ale oni widza te nazwy ktore zmieniasz :) jak ktos nie potrafi sie dostosowac doregulaminu to nie powinien brac udzialu wkonkursie 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Proszę o zablokowanie tego użytkownika. Co to ma być w ogóle?!?!?! Zmiany nazwy jakieś dziwne komentarze które nic nie wnoszą pisanie bez sensu.... To ma być regulamin? Szczerze? To jest jakas ściema po prostu.... 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama K
Mama
post napisany:

Teraz zmienila na Mamusia. Chyba nikt na nasze komentarze nie zwraca uwagi. To już nie jest pilnowane i bez sensu się wysilać i pisać na tą osobę skori tak robi co chce i wie że punkty nie będą jej odjete. Jeśli tak dalej będzie to już nie zamierzam się udzielać na tym forum bo szkoda mi patrzeć na zachowania tych osób które w ten sposób oszukują.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Antonina35
Moderator
post napisany:

Drogie Mamy, osoba o której wspominacie we wpisach została upomniana. Jeżeli zauważycie, że po raz kolejny złamała regulamin to poproszę o zgłoszenie jej wypowiedzi do Moderatora i konto zostanie zablokowane.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Przeczytajcie sobie co ona pisze pod artykulem pies i dziecko, jej nazwa to laleczkq. Napisala, ze chce nauczyc psa ze dziecko to nie jest zabawka i, ze ma sie dzielić zabawkami z dzieckiem. Na dodatek pies nie moze szczekac. Matko. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Podbijam post, bo ona caly czas zakrywa go starymi watkami. Chyba wydaje jej sie, ze za pisanie na forum tez sa punkty albo po prostu zakrywa moj watek zeby nikt go nie widzial. Aa no i znowu zmienila nazwe, chyba juz 10 raz z kolei. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające