Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Olga
Mama
post napisany:

Czy robiliście album dla swojego malucha? Taki od poczęcia przez cała ciąże aż do urodzenia itd? W jakiej formie?albumu czy fotoksiążki? Ja zrobiłam i moja córka teraz bardzo zadowolona ze ma taka pamiątke

0 0
zgłoś post
do moderacji
atanazja20
Mama
post napisany:

Ja dostałam w prezencie od przyjaciółki album dziecka, w wolnej chwili go wypełniałam, wklejałam zdjecia. Świetna pamiątka dla córeczki. Myślę, że to wspaniała rzecz która przywołuje miłe wspomnienia .

0 0
zgłoś post
do moderacji
Justyna94
Mama
post napisany:

ja mam dla swoich synków takie albumy fajna sprawa za pare lat dzieci jak podrosną beda chcieli wiedziec jak wygladaja itp fajnie bedzie powspominac na stare dobre czasy taka pamiatka to skarb

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ja_majka
Mama
post napisany:

Dziewczyny, macie jakieś sprawdzone sposoby na przechowywanie zdjęć w bardzo dużej ilości? Czy są to po prostu albumy, sztuk kilka/kilkanaście? 

Same cykacie dużo zdjęć i wywołujecie czy jesteście raczej za sesjami robionymi przez profesjonalistów? 

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

To jest problem dzisiejszego świata. Kiedyś było wywoływanie zdjęć do albumu i było ☺ Teraz nacykane tysiącami w aparatach i komórkach i tak naprawdę nie ma co z nimi robić ☺ ja już od dawna mówię sobie że powybieram ilestam zdjęć,  wydrukuje i wrzucę do albumu ale jakoś nigdy mi nie wychodzi 😅

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Mleczko ochronne w sprayu SPF 50+ VL, IR