Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Angie1001
Mama
post napisany:

Czy naliczaja wam się punkty za udostępnianie na fejsie? Mi nic się nie nalicza i rozumiem że teraz za to też już punktów nie ma? Trochę się w tym wszystkim zgubiłam przez te całe "wielkie" zmiany. Ma ktoś tak?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Jest blad, w luznym watku pisalam o tym moderatorom, informatycy podobno sprawdzaja wszystko. Jest tez blad w jednym tescie. No chyba, ze juz zostal naprawiony. Z udostepnianiem nic sie nie zmienilo, po prostu jest blad. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Oki dzięki :D najpierw napisałam do ciebie na insta a potem wchidze tu i patrzę xD dzięki dobra duszyczko za wiadomość xD przynajmniej już wie że wszystko ok i że tak jest no cóż co zrobić heh :) :D to temat do zamknięcia 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Hahhaa xd ale przynajmniej juz wiesz co i jak, mam nadzieję, ze zostanie to naprawione. Ta edycja jest strasznie niedopracowana. Tyle rzeczy sie tu pozmienialo w ciagu jednego dnia, ze masakra. A co do insta to jarzadko bywam na nim xd 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja również uważam że w tej edycji konkursu jest kilka rzeczy które są nie dopracowane ale mam nadzieje że szybko będą naprawione wszytkie błędy jakie się pojawiły do tej pory. Zmiany są i to dosyć spore zobaczymy jak teraz będzie funkcjonować forum.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Już ja wam mówię co będzie. Forum nje będzie istnieć bo taka prawda zobaczycie że jak ta edycja się skończy to jeśli w ogóle będzie następna to mnie już nie będzie haha xD i pewnie wiele osób też tak zrobi 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Laura__
Mama
post napisany:

Ja myślę że wszystko się wyjaśni i w trakcie trwania konkursu wszystko zostanie dopracowane. Będą bardzo niewielkie różnice punktowe, bo zbytnio nie ma możliwości zdobywania nowych punktów. Jedynie jak ktoś się dostanie do testowania to zdobędzie jakieś dodatkowe punkty za ankiete. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Oj forum na pewno nie będzie żyło tak jak we wcześniejszej edycji :D Ale zobaczymy. Kurczę, wystarczyłoby nawet żeby każda z tych osób weszła raz dziennie i coś napisała a działoby się o wiele więcej :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

No właśnie też mi się tak wydaje że obecnie forum przestanie istnieć po tym jak już nie dostaje się punktów za aktywność na forum. Za udostępnianie artykułów z poprzedniej edycji też już nie dostaje się punktów. Także zmiana jedna za druga następuje.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Coś czuję że jutro jak wstanę znowu będzie deja vu i punkty nam odejma za hm nie wiem za co ale żeby znowu niespodzianek nie było :D no cóż szkoda że punktów za udostępnianie nie ma co znowu jest nie fair bo nowi użytkownicy mogą to robić no cóż :(

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Emulsja ochronna dla dzieci SPF 30