Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Kajuzia
Mama
post napisany:

Też nie mogłam go zrobić a próbowałam na wiele sposobów i nic, aż w końcu trafiłam na wątek że poprostu test nie działa haha :D                                                 .                                                            .                                          

0 0
zgłoś post
do moderacji
leksik1
Mama
post napisany:

Ja dalej mam problem z kilkoma testami. Próbowałam już kilka razy, różnych kombinajci i nic nie wychodziło. I już mi się nie chce. Aż tak mi nie zależy a i czasu szkoda. Może i ja coś źle rozumiem z artukułów, już teraz nawet nie wiem w których konkretnie 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juju
Mama
post napisany:

Niestety ale test dalej nie działa :( a z tego co widzę to minął już miesiąc od zgłoszenia problemu. Szkoda...                                                                                        Ktos wie co ile są dodawane nowe artykuły?                                                                                

0 0
zgłoś post
do moderacji
leksik1
Mama
post napisany:

A zauważyłyście jakieś problemy z naliczaniem punktów w rankingu? Piszę, piszę, a punkty stoją w miejscu. A po jakimś czasie jest skokowy przyrost. Tyle, że wydaje mi się, że jednak za mało. Ktoś zauważył jakiś problem czy ja jakoś źle patrzę? 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Antonina35
Moderator
post napisany:

Drodzy Rodzice, pragnę poinformować, że test wiedzy dot. artykułu - Sucha skóra głowy nie tylko latem – przyczyny, objawy i zapobieganie, działa już prawidłowo.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

leksik, punkty czasem rpzychodzą z opóźnieniem i prawdopodobnie usuwane są niektóre komentarze pod artykułami. Zauważyłam to już jakiś czas temu, bo brakowało mi kilku punktów no i zorientowałam sie co ij jak

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Linum baby