Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
kobietatestuje
Mama
post napisany:

Cześć wszystkim. Mam problem z wykonaniem testów. 1) łuszczyca skóry głowy - przyczyny objawy leczenie

2) sucha skóra głowy  nie tylko latem.- przyczyny objawy zapobieganie

Nie wiem co robię nie tak. Zauważyłam, że w komentarzach pod drugim testem chyba nikt go nie może wykonać, natomiast przy tym pierwszym teście problem również występuje. Pisałam do Państwa w formularzu ze mam taki problem. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Mira 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Antonina35
Moderator
post napisany:

kobietatestuje, zgłoszę po raz kolejny problem do naszych Informatyków. Dziękuję za zgłoszenie

0 0
zgłoś post
do moderacji
Klaudia_91
Mama
post napisany:

Kobietatestuje test o łuszczycy głowy da się rozwiązać, być może masz gdzieś bląd w odpowiedziach. Sprobuj jeszczeraz :) Natomiast z tym drugim testem o suchej skorze są faktycznie problemy od dłuższego czasu ;) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Antonina35
Moderator
post napisany:

Drodzy Rodzice, potwierdzam, że test = Łuszczyca skóry głowy – przyczyny, objawy i leczenie, działa poprawnie ;)

0 0
zgłoś post
do moderacji
okrysia
Mama
post napisany:

Zgadza się test z łuszczycą działa, ale nadal nie działa test "SUCHA SKÓRA GŁOWY NIE TYLKO LATEM - PRZYCZYNY, OBJAWY, ZAPOBIEGANIE"  prosimy o zweryfikowanie problemu :)      

0 0
zgłoś post
do moderacji
Antonina35
Moderator
post napisany:

okrysia, zgłosiłam problem do naszych Informatyków. Mam nadzieję, że szybko uda się usterkę dot. tego testu ostatecznie rozwiązać

0 0
zgłoś post
do moderacji
kobietatestuje
Mama
post napisany:

Ja nadal nie mogę rozwiązać tego testu o łuszczycy. Pierwsza odpowiedź że dotyka 2,5 procent społeczeństwa to jest poprawna odpowiedź. W drugim pytanie są 2 poprawne odpowiedzi ze nie można oddziela łuski i wyczesywac grzebieniem. 3 pytanie to występowanie a więc występuje na głowie i na całym ciele, więc odpowiedź"tylko w okolicy pachwin" jest błędna. Mimo próbowania różnych kombinacji tes jest niewykonalny. Dziwne jest to że niekotre osoby mogą go wykonać bez problemu a inne osoby mają problem bo widziałam że nie tylko ja mam ten problem. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Natalusia40
Mama
post napisany:

Kobietatestuje w 3 pytaniu zaznacz tylko jedna odp. Na całym ciele pozdrawiam tak mi się przynajmniej wydaje.  Poza tym test o suchą skóra głowy nie tylko latem nie działa nadal.

Pewnie naprawia dopiero w następnej edycji.

0 0
zgłoś post
do moderacji
kobietatestuje
Mama
post napisany:

Faktycznie! To w takim układzie pytanie jest źle złożone bo pasują dwie odpowiedzi :) i powinna być tylko jedna do wyboru w każdym bądź razie dzięki wielkie.ale się nakombinowalam a to było takie proste. Pozdrawiam Mira 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

A co z testem w artykule sucha skora glowy? Dalej nie da sie go rozwiazac, bo ciagle jest jakis blad, czy on zostanie naprawiony jeazcze w tej edycji czy jednak mamy na to nie liczyc? A troche juz czekamy. 

0 1
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic