Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Paulina
Mama
post napisany:

Mam pytanie czy ktoś miał także problem z wykonaniem testu o suchej skórze głowy nie tylko latem? Kurcze nie mogę go zrobić i nie wiem czy tylko ja mam ten problem i muszę lepiej pomyśleć czy jeszcze ktoś ma ten problem? Bo jakiś czas temu ktoś napisał że nie może poprawnie wykonać testu ale to już troszkę czasu minęło od dodania komentarza tej osoby i nie wiem teraz.

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

To ja o tym pisałam i problem dalej pozostał :D Za Chiny Ludowe tego testu nie rozwiążesz :P To jakiś błąd w nim jest. Moim zdaniem w 3 pytaniu powinny być dwie dobre odpowiedzi a pozwalają zaznaczyć tylko jedną :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Tak, ja juz zwróciłam uwage w luznym watku, ze ten test nie dziala, bo powinny byc dwie odpowiedzi w ostatnim pytaniu, a jest tylko jedna. I wydaje mi sie, ze ostatnim razem udalo mi sie go rozwiazac bez problemu. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaOliwierka
Mama
post napisany:

Ja również nie potrafię rozwiązać tego testu. Tak samo jak napisała mlodamama92,klarita uważam że powinna być w ostatnim pytaniu możliwość zaznaczenia kilku odpowiedzi, a nie jednej. Mam nadzieję, że problem ten się wyjaśni 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Antonina35
Moderator
post napisany:

Drodzy Rodzice, dziękuje za sygnał. Zgłosiłam problem naszym Informatykom.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

No to super dziękuję bardzo że już problem będzie rozwiązany :-) Mlodamama92 no właśnie mi też się tak wydawało że ostatnie pytanie powinno mieć możliwość zaznaczenia dwóch poprawnych odpowiedzi żeby można było prawidłowo wykonać test

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

A ja miałam problem z tym testem od samego początku. A ile się nakombinowałam i spróbowałam każdej możliwości i konfiguracji hehe myślałam, że może coś z błędem ale jednak jakoś się da :D I nie dało się :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Klaudia_91
Mama
post napisany:

Klarita popieram Twoje słowa :D Też kombinowałam jak mogłam, ale nic mi nie wychodziło. Dobrze, że natknęło mnie na przeczytanie komentarzy pod artykułem, że nie tylko ja mam problem, bo bym się męczyła do tej pory :P :D A byłam już zrezygnowana robieniem tego testu

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Czyli nadal nie działa? Ojj coś nie mogą ogarnąć tego wszystkiego :D słabe przygotowanie :] ja jeszcze nie próbowałam tego testu robić ale poczekam aż naprawia błąd hehe :) o ile w ogóle do niego dojdę :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała