Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Postanowiliśmy adoptować pieska, na dniach będę się umawiała do schroniska na spotkanie i powiedzcie mi, bo ja miałam pieska kilkanaście lat temu, a wy pewnie doświadczone jesteście. Co trzeba przygotować dla takiego pieska? I jak to mniej więcej wygląda jak zabiera się pieska ze schroniska, czy oni dają obroże i smycz czy trzeba samemu kupić?

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaOliwierka
Mama
post napisany:

Nigdy nie brałam pieska ze schroniska, jednak wydaje mi się, że należy kupić obroże, smycz. Również warto kupić spanie dla pieska, miski jak również zabezpieczyć się w karmę. Bardzo ważne jest, aby uczyć psa już od szczeniaka jeść karmy, bo później pies nie chce jej jeść. A jest dla niego najlepsza. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

Mlodamama92 podziwiam nigdy chyba bym się nie zdecydowała na pieska ze  schroniska mając 2 dzieci w domu. Napewno będziesz potrzebować miski, karma, smycz, obroże na kleszcze jeszcze nie będzie miał , fajnie jakby miał swoje miejsce choćby zwykły koc czy jakaś zabawkę 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

A co myślicie o podkładach? nie wiem w sumie czy pieski załatwiają się normalnie na zewnątrz czy będą robić to w domu, a że mam wykładzine to wolałabym się zaopatrzyć.  Wiesz, wolę wziąc pieska ze schroniska niż kupować, one też potrzebują domu :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Laura__
Mama
post napisany:

Polecam kupić pieskowi szelki zamiast obroży, dużo wygodniejsze, tak z własnego doświadczenia :) Na początek najwazniejsza smycz , szelki , jakieś zabawki też by się przydały, miska na wodę i jedzonko, legowisko, ocsywiście karma no ale to wiadomo :) Myśle że z takim zestawem startowym piesek będzie szczęśliwy ;) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Laura, a jeśli chodzi o te szelki to skąd będę wiedziała czy one pasują na psa? nie pamiętam już jak to było jak kupowałam mojemu, prawdopodonie mierzyliśmy,ale teraz jak będę kupować w ciemno to jak to będzie?

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Jeśli jeszcze nie wiesz jaki to piesek to może zaopatrzyć się w najprostszą smycz a po wybraniu już pieska i zabraniu go do domu dopiero kupić szelki? Tak w ciemno to chyba kiepsko kupować. Raczej nie trafisz z rozmiarem :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

No i wlasnie o to mi chodzi. Zreszta, teraz sie dowiedzialam, ze piesek ktory mi sie spodobal ma juz dom, zostal ten drugi. I jestem troche zawiedziona, bo wlasnie tego pieska chcialam wziac. Strasznie szybko wydaja ludziom te psy. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

No właśnie tak to już jest że czasem człowiek nie zdecyduje się odrazu na adopcję pieska który się podoba a później jak się wraca to okazuje się że już ktoś go zabrał. Hmm może skoro jesteś zawiedziona warto poczekać i za jakiś czas popatrzeć znowu czy jakiś inny piesek się nie pojawił?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Paulina, stwierdziliśmy, że pojedziemy w sobotę do schroniska zapoznać się z psem i pójść na spacer, nie wiadomo czy zostanie nam wydany od razu, bo prawdopodobnie nie ma wszystkich szczepień i nie wiadomo jak będzie się zachowywal przy dziecku.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia