Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Viki28
Mama
post napisany:

Ja już dawno temu dostałam nagrodę. Było to jakieś dwa tygodnie po wyborze. Jeśli podałaś wszystkie swoje dane adresowe, to musisz chyba napisać do moderatora. Może jakaś pomyłka zaszła i Cię ominęli przypadkowo. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Mlodamama92 hahahaha no to nieźle xD ale przynajmniej masz względy haha jednak cyckami można załatwić sobie miła obsługę a przynajmniej wszystko Ci wniesie :D hahah no cóż zobaczymy jak to będzie z wysyłką nagród za tą edycję bo jak tak samo jak przebiega narazie konkurs to słabo 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Loca93 z kurierem gls nigdy nie mialam problemu, bo zawsze dzwonil. Teraz jezdzi babeczka i ona zawsze o 8:30 albo o 9 przyjeżdża do mnie z paczka i ani razu ni3 mialam sytuacji, z3 paczka była zgnieciona. Angie1001 daj spokoj xd jak przywozi mi paczki i mu otwieram to mowi z usmiechem dzien dobry, a pozniej milego dnia i znowu usmiech xd czesto go spotykam jak ide z corka na spacer, bo sie mijamy i tez zawzze sie usmiecha xd

0 0
zgłoś post
do moderacji
erybak18
Mama
post napisany:

Słuchajcie.Już jest moja nagroda. Bardzo się z tego powodu cieszę, że udało się to załatwić bo już miałam wątpliwości. Niestety moja nagroda musi czekać na kolejne lato,słońce ale cóż...i tak jestem zadowolona że już jest u mnie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Linum baby