Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Mama H&F
Mama
post napisany:

Teraz mają dużo pracy, muszą wszystko wyzerować na profilach żeby były równe szanse ale jestem pewna że jeśli należy ci się nagroda to napewno ja dostaniesz było już kilka edycji i nikt się nie skarżył że nie dostał nagrody 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

To na pewno. Napisz wszędzie jeszcze raz na pewno dostaniesz swoją nagrodę. U mnie też była nie kompletna i potem doslali wszystko i bez problemu wszystko. Na spokojnie. Po prostu do nich pisz aż do skutku bo na pewno mają pełno pracy teraz 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Loca93
Mama
post napisany:

Napisz bo to najlepsze co możesz w tej chwili zrobic. Ponadto poproś o nr listu przewozowego(ja otrzymałam bez problemu) bo kurierzy nie zawsze robią wszystko tak jak powinni i poźniej jest problem. Nie raz miałam już problemy z kurierami.

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

O tak. To dobra rada. Jeśli nagroda została wysłana łatwo ją będzie zlokalizować. Nie raz miałam już przeboje z kurierami i paczkami ale zawsze idzie dojść co się stało ☺ pisz i pisz aż się dopiszesz 😉 a Angie1001 ma rację jak tu przyuważą to zaraz napiszą byś się do nich odezwała na priv 😅

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Angie czyli jednak wszystko się wyjaśniło i doslali Ci te osłonki? Jak tak to super. Tez jestem przekonana o tym, ze napewno dostaniesz swoją nagrodę. Warto napisać do nich. Napewno w końcu dostaniesz jakąś odpowiedź. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Anetus tak doslali od razu bez problemu. Ja musiałam im tylko odesłać fakturę bo producent zamiast do nich wysłał ja do mnie ale tak to wszystko super i nie było problemu i osłonki dotarły razem z naklejka na szybę więc super bo fotelik dostała moja kuzynka a ja pocieszylam się osłonami :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
erybak18
Mama
post napisany:

Napisałam do nich znowu na pocztę może się odezwą. I mam nadzieję, że może tutaj na forum zauważą i coś odpowiedzą . Dziękuję za podpowiedzi. Spróbuję jeszcze przez Facebook się skontaktować tak jak radzicie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Loca93
Mama
post napisany:

Przez fb pisałam mam wrażenie że z botem i średnio to wyszło. Ale skorzystałam z opcji kontakt na stronie i odpisali mi w przeciagu 2 dni roboczych. Tak więc daj im trochę czasu. W końcu nie wiemy ile osób tam pracuje i zajmuje się naszymi sprawami.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Też prawda i w sumie nie siedzą tu cały czas. Na pewno ktoś się odezwie i ci odpisze. Jeśli należy się nagroda to walcz o nią w końcu poświęciłas tutaj swój czas i w ogóle więc tym bardziej. Na pewno ktoś odpisze spokojnie :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

O kurcze to faktycznie nie ciekawie z tą nagrodą. Ja już dawno dostałam swoją nagrodę. Myślę że poprostu wkradł się jakiś błąd może w danych do wysyłki lub coś takiego. Jak moderator zobaczy ten wątek to myślę że odrazu sprawa się wyjaśni.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic