Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
erybak18
Mama
post napisany:

Hejka. Nie dostałam jeszcze swojej nagrody. Czy wszyscy dostaliście już nagrody za poprzedni konkurs? Bo ja ciągle czekam. I już troszkę sie denerwuje, że nie dostanę swojej. Czy może jeszcze ktoś z was również czeka?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Ja dostałam, jeśli ty nadal czekasz to napisz do moderatora, oni przecież od tego są prawda? Rozwieją twoje wątpliwości. Co najważniejsze, wpisałaś wszystkie swoje dane przy wybieraniu nagrody i na swoim profilu ?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Wcześniej też ktoś pisał że jeszcze nie dostał nagrody. Może Masz nie uzupełnione dane wiesz typu kod pocztowy czy numer telefonu adres może czego brakuje. Napisz do moderatorów na pewno wszystko się wyjaśni. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
erybak18
Mama
post napisany:

No właśnie nie miałam coś wpisane na profilu i musiałam uzupełnic ale to też już było dawno. I odpisywałam im na e-mail że już wszystko jest. Ale odpowiedzi nie dostałam. I już sporo czasu minęło. Przy wybieraniu nagrody wszystko wpisałam. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

To napisz jeszcze raz do moderatora, być może jest tak, że nagroda została wysłana i dojdzie na dniach, a jeśli nie no to będziesz musiała czekać na odpowiedź. No chyba, że ktoś odebrał nagrodę za ciebie i ją sobie przywłaszczył.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

Ja również dostałam w drugiej turze, ale dostałam swój zestaw kosmetyków, myślę że musisz napisać do moderatora lub bardzo szybko i sprawnie odpisują na Facebooku na Messenger warto spróbować napewno dowiesz się co jest grane z twoją nagroda

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Dokladnie tak jak dziwczyny pisza wyzej, napisz do moderatora. Moze faktycznie nagroda zostala juz wyslana i otrzymasz ja w najblizszym czasie. Najlepiej jest napisac. Moze teraz uzyskasz odpowiedz. Ja bardzo szybko dostałam swoją nagrodę. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Jeśli nie masz żadnej odpowiedzi to musisz pisać do moderatorów aż odpiszą i się wyjaśni. Najlepiej wszędzie gdzie masz dostęp :) Facebook, Instagram, tu w kontakcie i na maila :D No na którąś wiadomość w końcu zareagują ;)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Dokladnie. Mysle, że teraz normalnie odpisza. Wczesniej wakacje, wysylka nagrod i moze przeoczyli Twoja wiadomosc. Zaczęła się kolejna edycja konkursu więc teraz wiadomo, że więcej osób napewno będzie pisać.  

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Myślę że moderatorzy lada moment zauważa ten wątek i poprosza cię o napisanie ponownie. Ja pisałam tutaj kilka razy i dopiero po 3 razie ktoś odpisał mam wrażenie że strona też nie do końca jest tsks sprawna i te wiadomości im wpadają potem jakoś jako spam albo coś ze ich nie widzą. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15