Nawigacja:
Co robicie, gdy maluch śpi? Sprzątanie, czy czas dla siebie?
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
mloda mama
Mama
post napisany:

Jak spędzacie. czas wolny, w chwili gdy dziecko śpi lub ktoś inny ma je pod opieką. Tylko szybkie ogarnianie domu czy jednak robicie coś tylko dla siebie?

1 0
zgłoś post
do moderacji
Ewela91
Mama
post napisany:

Gdy ktoś mi pomaga przy Małym to zazwyczaj gotuję albo sprzątam jednak gdy jestem sama a np Synek śpi to wtedy staram się odpoczywać, książka, film etc:) 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Pisanie pracy magisterskiej. Wiadomo, ze tez mieszkanko trzeba ogarnac, zrobic obiadek. ;) ale studia pochlaniaja moj czas wolny teraz.

3 0
zgłoś post
do moderacji
mloda mama
Mama
post napisany:

Tez przerabialam magisterke i dziecko :D Na szczęście juz po. Teraz mam czas dla dziecka. Po dluzszej przerwie wrocilam do szydelkowania, niestety wykorzystuje czas tylko gdy dziecko spi, wiec niewiele jestem w jednym dniu w stanie zdzialac.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Aurae
Mama
post napisany:

Szybko ogarniam dom, jakiś obiad jak się uda, a jak to wszystko mam zrobione to idę na drzemkę razem z synkiem, mamy teraz bardzo ciężkie nocki przez zęby  :(

1 0
zgłoś post
do moderacji
Marta
Mama
post napisany:

Zawsze sobie mówię że będę się zajmować sobą a jak tylko maluszek śpi to sprzątam gotuję i dla siebie już brakuje czasu ale za to wieczorem jak synek zaśnie to mam czas dla siebie i męża 

0 0
zgłoś post
do moderacji
kasiamaria
Mama
post napisany:

Zazwyczaj ogarniałam dom lub spędzałam czas z starszym dzieckiem. W obecnej chwili gdy starsza jest w szkole a młodsza zaśnie to albo troche odpoczywam albo robię to co nie zdążyłam zrobc.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mama K
Mama
post napisany:

Moje dziecko śpi tylko raz dziennie wiec w tej chwili gotuje, sprzątam i jeśli mam jeszcze trochę czasu to czytam ciekawa książkę.

2 0
zgłoś post
do moderacji
Karolina
Mama
post napisany:

Jak był mały i dawał mi popalić w nocy to spałam potem razem z nim. Teraz robię obiad ogarniam mieszkanie albo poprostu włączam sobie ulubiony serial i odpoczywam na kanapie.

1 0
zgłoś post
do moderacji
hgg bjvkhvv
Mama
post napisany:

Moja mała ma jedną drzemkę ale dłuższa, więć wykorzystuje na ogarniecie lekkie domu ale powiem szczerze ze jak ona nie spi to majac ja na oku to moge spokojnie posprzatac wiec to jest super, a jak szybko cos zrobie co pryz niej nie moge to relaks. Ksiażka, serial chwila ciszy :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Emulsja ochronna dla dzieci SPF 30