Nawigacja:
Co robicie, gdy maluch śpi? Sprzątanie, czy czas dla siebie?
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Marysia
Mama
post napisany:

Ja ogarniam dom razem z małym. Jak on śpi to ja też odpoczywam. Niewiele tego czasu mam dla siebie. Moje dziecko ma krótkie drzemki.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Moja córka bardzo mało sypiała w dzień tylko po 30min. A jak miała 1.5 roku to w ogóle przestała spać w dzień także przy takim spaniu dziecka nie da się zrobić za wiele.

1 0
zgłoś post
do moderacji
martysia
Mama
post napisany:

Jak moje dzieci śpią to albo sprzatam w domu albo uczę się języków obcych albo robię pranie albo gotuje obiad albo czytam jakaś ciekawa książkę albo myślę jakie nowe zabawy wymyślić dla dzieci. Bo przy dzieciach trzeba być kreatywnym.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kici86
Mama
post napisany:

Jak mój maluszek śpi to często zaglądam do moich ulubionych stron internetowych. Lubię poczytać co piszą na portalach plotkarskich. Albo o rozwoju dziecka. Patrzę też na tv. A ogólnie to leże razem z dzieckiem. Nie chce biegać po domu jak mały śpi. Posprzątać może tata.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Justyna94
Mama
post napisany:

ja to zawsze obiad robie wczesnie i najpierw dzieci jedza a potem na drzemkę wiec czas spedzam wolny przy kawie ciasteczku i przed laptopem wszystko robie bardzo rano wiec popoludnie mam dla siebie jak dzieci spia

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama K
Mama
post napisany:

Kiedy dziecko śpi to ja odpoczywam bo całodzienne ganianie za dzieckiem jest takie męczące że brakuje mi sił i potrzebuje odpoczynku. A odpoczywam poprzez czytania ulubionej książki. Tam mam kiedy dziecko śpi.

0 0
zgłoś post
do moderacji
N
Mama
post napisany:

Ja jak córeczka zasyna staram się szybko ogarnąć cały bałagan który się zrobił. Ugotować obiad. Nastawić pranie. Czasami udaje mi się spokojnie posiedzieć i wypić kawkę. Czasami usiądę i poszperam po Internecie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

U mnie w domu gdy dziecko śpi ogarniam dom. Szybkie sprzątanie, pranie i prasowanie. Nieraz uda mi sie coś upiec bądź ugotować coś pysznego. Lubie też wziać długą kąpiel, zrobić maseczke i wyszorować porządnie pięty. A nieraz bywa tak że gdy dzieci już śpią to nie mam siły na nic i zasypiam na kanapie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
TataDziecka
Tata
post napisany:

Kiedy jestem w domy i moje dziecko śpi. Pomagam żonie przy obiedzie lub  robie coś pożytecznego na dworze. Mamy dom jednorodzinny w którym jest co robić. Na pewno się nie nudzę. Mam dużo obowiązków i pracy więc jest ok.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

U nas różnie. W zależności jak długa drzemka. Czasem ogarnięcie domu i obiadu. A czasami po prostu klapne na czterech literach i odpoczywam. W końcu kiedyś trzeba :) wtedy cos poszperam w internecie albo poczytam książkę. Różnie zalezy co jest do zrobienia :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Linum baby