Nawigacja:
Co robicie, gdy maluch śpi? Sprzątanie, czy czas dla siebie?
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Emilia Wakulinska
Mama
post napisany:

Zazwyczaj w tym czasie robilam obiad, sprzatalam, prasowalam czy cwiczylam. Teraz juz corka nie spi w dzien, ale gdy ja babcia zabierze do siebie, to ja leniue. Jestem w 35tc i ze wzgledu na krotka szyjke staram sie duzo lezec. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
gosianowacka
Mama
post napisany:

ja standardowo sprzatam, piore oraz. A gdy klade sie sama juz spac to mam tak ze ogladam zdjecia swojego synka ( ale mysle ze nie tylko ja tak robie :) zdarzy mi sie nawet przeczytac ksiazke takze czas jaos mam zagospodarowany

0 0
zgłoś post
do moderacji
Olga
Mama
post napisany:

No i urodziła się córa i co robię gdy ona śpi? Mam czas ogarnąć trochę dom a czasem nawet usiąść i wypić na spokojnie kawę uwielbiam ten czas. Wiem ze powinnam się położyć ale w ciągu dnia nie chce mi się spać dopiero wieczorem padam na twarz i żałuje ze nie spałam w ciągu dnia 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Gosia
Mama
post napisany:

Kiedy mój synek zasypia ja staram się szybko posprzątać a później siadam i np oglądam filmy. Jednak ta chwila nie trwa za długo i mam mało czasu dla siebie ale dla malucha trzeba poświęcić jak najwięcej czasu. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała Dermedic Linum baby