Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Antonina35
Moderator
post napisany:

Drodzy Rodzice, zgodnie z obietnicą otwieram tzw. luźny wątek o który prosiliście podczas konkursu :) Zapraszam do wymiany opinii na różne tematy. Pamiętam również, że był pomysł na spotkanie przy kawie ;D

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Oo super, w koncu sie go doczekalismy. Mam nadzieje, ze ci ktorzy tak bardzo cjcieli ten luzny watek beda sie teraz odzywac :P tak, byl pomysl na spotkanie przy kawie, a takze zalozenie grupy z dermedicowo na facebooku. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

Widzę że w tej edycji dużo mnie ominęło, rywalizacja była do ostatniej minuty, niestety moja mała zaczęła raczkować i przy wszystkim wstaje więc nie mam czasu się udzielać mam nadzieję że zaniedługo zacznie chodzić i wtedy będę miała więcej czasu pozdrawiam

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

No to w ramach luźnych wątków i rozmów jak tam Angie1001 ma sie twoja twarz ?? 😅😈😉 mam nadzieję że po opuchliźnie nie ma już śladu i została tylko wspomnieniem ewentualnie pamiątką na zdjęciach 😅☺ już trochę dni minęło a pisałaś że już lepiej ☺

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Moja twarz lepiej xD 5 dni horroru i wróciła do normalności xD ale co się wkurzalam to wkurzalam xD chyba przez dłuższy czas nie pójdę do dentysty xD hehe :) Mlodamama92 opowiadaj co miałaś w tym pudełku :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

No w końcu powstał ten luźny wątek więc można pogadać o wszystkim i o niczym. Ciekawe czy duzo nas tu bedzie. Ja też właśnie jestem ciekawa co w tym pudełku było. Po konkursie miałaś napisać więc czekamy:-) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Ale nas to pudełko interesuje 😈😂 A burze u Was wczoraj były ? Tyle zawsze ostrzegają a mnie te burze zawsze na szczęście omijają. Potem wchodzę w Internet i czytam że tu podtopienia tu powyrywane drzewa i tak dalej 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mery
Mama
post napisany:

U mnie była burza wczoraj wieczorem. Obawiałam sie, że córeczka się będzie bała, albo nie będzie mogła zasnąć, a ona zero reakcji :D Myślałam, że po konkursie, albo chociaż tu w luźnym wątku nie będzie tego minimum 200 znaków :(

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Tak, byly wczoraj u mnie. W sobote cale miasto bylo zalane, a kolo mojego domu plynela rzeczka xd wszystko w ciągu pol godziny. Heh. 

Dobra, juz pisze co bylo w tym pudelku, bo mam troche czasu. 

-Herbatka ziołowa w torebkach na włosy, skórę i panokcie. - multiaktywne serum w kapsułkach twist-off: pielęgnacja i regeneracja włosów, rzęs, brwi oraz paznokci. - maska ze śluzem ślimaka lbiotica. - dermokapsułki witaminowo rewitalizujące dr. Irena Eris. - botin plus loxon zdrowe i piękne włosy. - mydło dziegciowe z oliwą z oliwek do twarzy i ciała. - szampon do włosów z olejkiem ze słodkich migdałów i jukki Biokap. - woda termalna od vichy (próbka). - krem do twarzy intensywnie nawilżający oillan. - maska regenerująca do włosów Kamilla Wax. - nawilżający balsam cerave. - ultranawilżająca mgiełka na dzień dobry. - maska do włosów intensywnie regenerująca biovax (tu mam pełnowymiarowy produkt i jestem zadowolona) 

I to wszystko. Produkty są naprawdę super, póki co stosuje trzy i czekam na efekty. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Hehe trzeba dalej myśleć w długich zdaniach 😅😈 ale przynajmniej poprawiamy swoje słownictwo i polszczyzne bo człowiek tak się przyzwyczaił już do skrótowego myślenia i pisania że z automatu to robi ☺ 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Mleczko ochronne SPF 50